Dzisiaj Rodzinny Piknik Ekologiczny na bulwarze Kurlandzkim Dzisiaj Rodzinny Piknik Ekologiczny na bulwarze Kurlandzkim
2018-06-23

Dzisiaj od godz. 11.00 do 17.00 na bulwarze Kurlandzkim przy plaży miejskiej odbywa się kolejny z cyklu Rodzinny Piknik Ekologiczny pod hasłem „Jestem eko”. Na mieszkańców czekają do rozdania 2 tysiące sadzonek kwiatów, krzewów i roślin pyłolubnych, a wśród nich zamiokulkasy, tuje szmaragdowe i berberysy!
Parki kieszonkowe w dzielnicach coraz bliżej Parki kieszonkowe w dzielnicach coraz bliżej
2018-06-23

Zarząd Zieleni Miejskiej ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawców na budowę parków kieszonkowych w Czyżynach, Krowodrzy, Swoszowicach i na Wzgórzach Krzesławickich. Mają one powstać do 28 września. Informacje o przetargach na kolejne parki pojawią się wkrótce.
Ekologiczna i przyjazna mieszkańcom komunikacja Ekologiczna i przyjazna mieszkańcom komunikacja
2018-06-23

Podstawa dobrze funkcjonującego miasta? Sprawna i przyjazna mieszkańcom komunikacja miejska. Dzięki unijnym funduszom linie tramwajowe są doprowadzane w kolejne punkty na mapie Krakowa, a już wkrótce miasto będzie się mogło pochwalić w pełni ekologicznym taborem.
Unijna pomoc w walce ze smogiem Unijna pomoc w walce ze smogiem
2018-06-23

Walka o czyste powietrze trwa. Poza likwidacją pieców węglowych konieczne są i inne działania. Dlatego Kraków przy wsparciu unijnych środków wciąż rozwija miejską sieć ciepłowniczą, inwestuje w termomodernizację budynków i poprawia ich efektywność energetyczną.
Zintegrowany system zarządzania jakością powietrza Zintegrowany system zarządzania jakością powietrza
2018-06-23

W przyszłym tygodniu rozpocznie prace zespół zadaniowy ds. zintegrowanego systemu zarządzania jakością powietrza.
Zatraćmy się w zieleni w parkach Jordana i Jerzmanowskich Zatraćmy się w zieleni w parkach Jordana i Jerzmanowskich
2018-06-23

Wszyscy mieszkańcy Krakowa i turyści, tradycyjnie już mają okazję spędzenia lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu są wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatrać się w zieleni”.
Informacja na temat zanieczyszczenia rzeki Wilgi Informacja na temat zanieczyszczenia rzeki Wilgi
2018-06-21

Deski wrzucone do kanału ogólnospławnego były przyczyną wydostania się części ścieków do rzeki Wilgi. Trzy brygady służb technicznych Wodociągów Miasta Krakowa, wyposażone w specjalistyczny sprzęt, niezwłocznie po uzyskaniu informacji o wycieku, przystąpiły do odblokowania kanału a następnie do usuwania nieczystości, które wypłynęły przez przelew burzowy.
Odwiedź Henryka w Borku Fałęckim! Odwiedź Henryka w Borku Fałęckim!
2018-06-19

W najbliższą sobotę o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie pod dębem Henrykiem w Borku Fałęckim – kandydatem w konkursie „Drzewo Roku”. Dla wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem przygotowany zostanie specjalny przejazd zabytkowym tramwajem.
Zagłosuj na Henryka w konkursie „Drzewo Roku” Zagłosuj na Henryka w konkursie „Drzewo Roku”
2018-06-18

Za nami pierwsza połowa głosowania w konkursie „Drzewo Roku”. W konkursie prowadzi klęczące drzewo w Krasnymstawie, które zdobyło ponad 2 tysiące głosów. Drugie miejsce w konkursie zajmuje dąb Henryk w Krakowie z blisko 1500 głosami internautów.
Przyjdź na Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bulwarze Kurlandzkim Przyjdź na Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bulwarze Kurlandzkim
2018-06-17

W sobotę, 23 czerwca, od godz. 11 do 17, na Bulwarze Kurlandzkim odbędzie się kolejny z cyklu Rodzinny Piknik Ekologiczny pod hasłem „Jestem Eko”. Na mieszkańców będą czekać do rozdania dwa tysiące sadzonek kwiatów, krzewów i roślin pyłolubnych – zamiokulkasów, tui szmaragdowych i berberysów!
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia