Musical „Karol” - polskie gwiazdy wystąpią dzisiaj w widowisku o Świętym Janie Pawle II Musical „Karol” - polskie gwiazdy wystąpią dzisiaj w widowisku o Świętym Janie Pawle II
2017-02-25

Już dzisiaj w TAURON Arenie Kraków odbędzie się światowa prapremiera musicalu „Karol” – pierwszego polskiego musicalu o życiu Świętego Jana Pawła II. Publiczność obejrzy niezwykły spektakl taneczny, aktorski i wokalny, stworzony na podstawie biografii Karola Wojtyły. W postać Papieża wcieli się znakomity polski aktor śpiewający – Jacek Kawalec.
Wzgórza Krzesławickie od dziś lepiej skomunikowane Wzgórza Krzesławickie od dziś lepiej skomunikowane
2017-02-25

Mieszkańcy dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, a szczególnie Węgrzynowic, Łuczanowic i Luboczy, będą krócej czekać na autobus –od dzisiaj wzrosła liczba kursów na liniach 110, 117, 160, 242.
Przez tunel w Ruszczy przejedziesz nową linią autobusową nr 160 Przez tunel w Ruszczy przejedziesz nową linią autobusową nr 160
2017-02-25

To dobra wiadomość dla mieszkańców Nowej Huty, a w szczególności Wzgórz Krzesławickich. Od dzisiaj przez tunel w Ruszczy kursuje autobus komunikacji miejskiej. Do dyspozycji mieszkańców oddana została nowa linia autobusowa nr 160, natomiast autobusy linii nr 110 będą jeździły na dotychczasowej trasie do Węgrzynowic. Przejazd tunelem skróci czas podróży pasażerom, którzy do tej pory, by przedostać się na drugą stronę terenów kolejowych, musieli nadkładać drogi.
Zagraj w teatr: Teatr – magia miejsca Zagraj w teatr: Teatr – magia miejsca
2017-02-25

Dziś Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu „Zagraj w teatr”. Tym razem uczestnicy spotkania dowiedzą się jak wygląda „od kuchni" Narodowy Stary Teatr w Krakowie im. Heleny Modrzejewskiej, zajrzą w niedostępne miejsca i poznają jego historię. Zajęcia rozpoczynają się w Pałacu Krzysztofory o godz. 12.00.
Weekendowy kulturalny rozkład jazdy Weekendowy kulturalny rozkład jazdy
2017-02-25

Ostatni weekend lutego będzie pełen wrażeń! My już wiemy, że będziemy się świetnie bawić na "Legalnej blondynce", pośpiewamy głośno szanty, zrelaksujemy się przy jazzie i będziemy ekscytować się Oscarami. Jeśli Wy jeszcze nie macie tak mocno sprecyzowanych planów - zajrzyjcie do naszego kulturalnego rozkładu jazdy!
Przewodnicy - mieszkańcom Przewodnicy - mieszkańcom
2017-02-25

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego Federacja Stowarzyszeń Przewodnickich w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa na trzy bezpłatne wycieczki, które odbędą się dzisiaj przed południem.
Prace na rondzie Kocmyrzowskim Prace na rondzie Kocmyrzowskim
2017-02-24

Rusza kolejny etap prac na rondzie Kocmyrzowskim im Ks. Gorzelanego. Od stycznia trwa tam modernizacja torowiska tramwajowego, która zakończy się wiosną tego roku. W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu, od poniedziałku, 27 lutego, zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu.
Będą pieniądze na studium wykonalności dla metra? Będą pieniądze na studium wykonalności dla metra?
2017-02-24

Rosną szanse na otrzymanie przez Kraków dotacji na realizację Studium wykonalności budowy systemu szybkiego bezkolizyjnego transportu szynowego w Krakowie do sfinansowania w ramach unijnego instrumentu „Łącząc Europę” (CEF).
Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej
2017-02-24

Od soboty 4 marca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Krakowie związane z pierwszym etapem wdrażania optymalizacji linii tramwajowych i autobusowych. Wprowadzane zmiany to największe w ostatnich latach jednorazowe wzmocnienie oferty linii autobusowych w naszym mieście, które ma na celu przede wszystkim poprawę obsługi komunikacyjnej w rejonach oddalonych od centrum Krakowa.
List do Rektora UJ w sprawie działań antysmogowych List do Rektora UJ w sprawie działań antysmogowych
2017-02-24

Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia