Charytatywne spektakle dla chorych na raka Charytatywne spektakle dla chorych na raka
2018-02-21

Krakowski Komitet Zwalczania Raka wspiera od ośmiu lat Centrum Onkologii, przy ul. Garncarskiej. W najbliższą sobotę, 24 lutego, zaprasza do Centrum Kongresowego ICE Kraków na dwa charytatywne spektakle – musical dla dorosłych „Siostrunie”, o godz. 17.00 oraz bajkę dla dzieci „Jaś i Małgosia” (początek o godz. 11.00). 
Budżet obywatelski 2018 – daj się zainspirować! Budżet obywatelski 2018 – daj się zainspirować!
2018-02-21

1 marca ruszy etap składania wniosków do V edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Najbliższe dni to świetna okazja, żeby się spotkać i porozmawiać o pomysłach na projekty, a także zainspirować się realizacjami ostatnich lat. Wszystkich zainteresowanych Mamaton Klub Mam zaprasza na inspiratorium „Budżet Obywatelski – czym to się je?”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 lutego o godz. 17:30 w punkcie Programu Aktywności Lokalnej na ul. Siemaszki 31.  
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci Ignacego Kriegera Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci Ignacego Kriegera
2018-02-21

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej ku czci Ignacego Kriegera. Wydarzenie, w którym weźmie udział prezydent Jacek Majchrowski, odbędzie się we wtorek, 27 lutego, o godz. 15:00 przed kamienicą Bonerowską na Rynku Głównym 39.
„Messa da Requiem” Verdiego zabrzmi w Filharmonii Krakowskiej „Messa da Requiem” Verdiego zabrzmi w Filharmonii Krakowskiej
2018-02-21

Dzieło, którego zapowiedź wzbudza zainteresowanie na wiele miesięcy przed ogłoszoną data koncertu, zaś wykonanie każdorazowo wywołuje liczne komentarze post factum. Jeden z ważniejszych utworów w dziejach historii muzyki, tyleż kontrowersyjny, co bezkrytycznie przyjmowany przez publiczność, „Messa da Requiem” Giuseppe Verdiego. Dzieło to zabrzmi na estradzie Filharmonii Krakowskiej w piątek, 2 marca, o godz. 19.30 i w sobotę, 3 marca, o godz. 18.00. Orkiestrę i Chór Filharmonii Krakowskiej poprowadzi Charles Olivieri-Munroe. W partiach solowych usłyszymy Edytę Piasecką (sopran), Elżbietę Wróblewską (mezzosopran), Pavlo Tolstoya (tenor) oraz Patryka Rymanowskiego (bas).
Poszukiwany lokal na żłobek Poszukiwany lokal na żłobek
2018-02-21

Miasto chce kupić lokal lub budynek, który można zaadaptować na żłobek.
Kraków naprawdę dla wszystkich: „Krakowskie miary na wyciągnięcie ręki” Kraków naprawdę dla wszystkich: „Krakowskie miary na wyciągnięcie ręki”
2018-02-21

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa zaprasza w sobotę, 24 lutego o godz. 12.00 osoby z dysfunkcją wzroku do Rynku Podziemnego na warsztaty „Krakowskie miary na wyciągnięcie ręki” w ramach Muzeomanii z cyklu „Kraków naprawdę dla wszystkich” .  Zajęcia poprowadzi Katarzyna Winiarczyk (MHK).
Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze
2018-02-21

Środek tygodnia pracy to idealny moment, żeby obejrzeć film albo w klubie posłuchać dobrej muzyki. Zajrzyjcie do naszego kulturalnego rozkładu – znajdziecie tam miejsca, które wieczorem warto odwiedzić.
A może już czas na A może już czas na "Projekt na szóstkę"?
2018-02-21

Zespół Szkół Łączności w Krakowie, we współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym i Fundacją Instytut Mikromakro zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Festiwalu Informatycznym „Projekt na szóstkę”.
Noce bez tramwajów na ulicy Krakowskiej Noce bez tramwajów na ulicy Krakowskiej
2018-02-21

W związku z koniecznością awaryjnej naprawy torowiska na ul. Krakowskiej, w noce z 22 na 23 i z 23 na 24 lutego w godzinach 20:00 – 4:30 zostanie wyłączony ruch tramwajowy pomiędzy przystankami Korona – Stradom.
Jak pogodzić potrzeby mieszkańców i turystów? Jak pogodzić potrzeby mieszkańców i turystów?
2018-02-21

Wymiana doświadczeń, dobrych praktyk stosowanych w miastach o charakterze historycznym i poszukiwanie rozwiązań w aspekcie rozwoju ruchu turystycznego – takie zagadnienia będą poruszane podczas pierwszej edycji konferencji Miasta Historyczne 3.0, która odbędzie się 1-2 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia