„Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO „Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO
2019-06-16

Widowisko plenerowe pt. „Nowa Huta” Teatru KTO mogliśmy zobaczyć wieczorem w sobotę, 15 czerwca w alei Róż. Wydarzenie to mogliśmy zobaczyć z okazji 70-lecia powstania Nowej Huty i odbywającej się z soboty na niedzielę w Krakowie Nocy Teatrów.
Znamy laureatów Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego Znamy laureatów Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego
2019-06-16

Maćko Prusak i zespół aktorski Teatru Ludowego został laureatem tegorocznej Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego ustanowionej przez Radę Miasta Krakowa i przyznawanej za szczególne osiągnięcia lub wydarzenia w dziedzinie teatru.
Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie
2019-06-16

Dziś, 16 czerwca, cały Kraków będzie tańczył. A to wszystko za sprawą drugiej edycji Nocy Tańca. Pokazy i spektakle taneczne będą prezentowane w salach widowiskowych i w plenerze. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Forteczny Piknik Rodzinny na Łapiance Forteczny Piknik Rodzinny na Łapiance
2019-06-16

Serdecznie zapraszamy dzisiaj, 16 czerwca, na rodzinne zwiedzanie zrewitalizowanego budynku fortu Łapianka. Choć zwiedzanie obiektów Twierdzy Kraków cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników historii, nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.
XIII Noc Teatrów za nami XIII Noc Teatrów za nami
2019-06-15

12 teatrów instytucjonalnych oraz ponad 35 teatrów i grup nieinstytucjonalnych wzięło udział w XIII edycji Nocy Teatrów, w nocy z 15 na 16 czerwca. Przedstawienia odbywały się w salach krakowskich teatrów i w plenerze: na Małym Rynku, placu Szczepańskim, placu Niepodległości i na alei Róż.
Nagrodzeni za pracę na rzecz bezpieczeństwa Nagrodzeni za pracę na rzecz bezpieczeństwa
2019-06-14

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczył dziś nagrody „Bezpieczny Kraków” dwóm policjantom, strażnikowi miejskiemu i strażakowi. To specjalne wyróżnienie za ich wzorową pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście. Dodatkowe nagrody specjalne powędrowały do strażniczki miejskiej i policjanta, którzy w połowie maja uratowali życie pasażerce taksówki.
Poznaliśmy najlepszy Książkowy Debiut Poetycki Poznaliśmy najlepszy Książkowy Debiut Poetycki
2019-06-14

Ida Sieciechowicz autorka zestawu wierszy „Soundtrack do nagłośnionych wnętrz” została laureatką konkursu Książkowy Debiut Poetycki im. Anny Świrszczyńskiej. O nagrodę rywalizowało 136 wierszy.
„Wieża smaków” – kulinarna wystawa w Muzeum Krakowa „Wieża smaków” – kulinarna wystawa w Muzeum Krakowa
2019-06-14

Z okazji przyznania naszemu miastu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 Muzeum Krakowa zaprasza na wystawę pt. „Wieża smaków”. Smakowitą ekspozycję będzie można oglądać od 19 czerwca do 13 października w wieży ratuszowej na Rynku Głównym.
Koncerty Promenadowe, czyli moc atrakcji w centrum miasta Koncerty Promenadowe, czyli moc atrakcji w centrum miasta
2019-06-14

Już po raz trzeci Krakowskie Forum Kultury zaprasza na Koncerty Promenadowe w altanie na Plantach. W każdy wakacyjny weekend, od 28 czerwca do 1 września, dla wszystkich zainteresowanych czeka szereg atrakcji muzycznych i tanecznych, a także niespodzianek dla najmłodszych.
Stwórz ogródek jordanowski Stwórz ogródek jordanowski
2019-06-14

Do 28 czerwca do godz. 11.00 Zarząd Zieleni Miejskiej czeka na oferty na wykonanie robót budowlanych, związanych z utworzeniem nowego ogródka jordanowskiego u zbiegu ulic Tomickiego i Padniewskiego.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia