Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze! Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze!
2018-08-15

Niepostrzeżenie nadszedł półmetek tygodnia i półmetek sierpnia. Do końca wakacji coraz mniej czasu. Nie warto siedzieć w domu! Zastanawiacie się jak przyjemnie spędzić ten świąteczny i wolny od pracy dzień? W Krakowie nie będziecie się nudzić! Zapraszamy do zapoznania się z naszym kulturalnym rozkładem jazdy.
Noc Cracovia Sacra Noc Cracovia Sacra
2018-08-15

Trwa  11. edycja Nocy Cracovia Sacra. 14 i 15 sierpnia można posłuchać koncertów, a także zobaczyć najpiękniejsze świątynie Krakowa i okolic. Wydarzenie jest częścią cyklu Krakowskie Noce. Wstęp jest bezpłatny. 
Najsmaczniejszy letni festiwal Krakowa! Najsmaczniejszy letni festiwal Krakowa!
2018-08-15

Od 15 do 19 sierpnia, już po raz szesnasty, na Małym Rynku odbywa się Festiwal Pierogów. Oprócz kilkudniowego ucztowania i warsztatów kulinarnych na uczestników czeka tradycyjnie program artystyczno-muzyczny.
Intensywny koniec wakacji na krakowskich torowiskach Intensywny koniec wakacji na krakowskich torowiskach
2018-08-14

Nie zwalniają tempa prace przy remontach i przebudowach torów tramwajowych w Krakowie. Trwają intensywne prace budowlane przy przebudowie pętli tramwajowej na Kurdwanowie. Budowlańcy wylewają właśnie beton pod nowe tory. Po przebudowie pętla z docelowej stanie się przelotową. Prace związane są z budową trasy Łagiewnickiej.
„Złota rączka” pomaga starszym krakowianom „Złota rączka” pomaga starszym krakowianom
2018-08-14

Kiedy przecieka kran, trzeba wymienić zamek lub poskładać meble, a w pobliżu nie ma rodziny ani sąsiadów, krakowscy seniorzy, zwłaszcza ci samotni i niepełnosprawni, mogą poprosić o pomoc fachowca w ramach miejskiego programu „Złota rączka”. Od 18 czerwca, kiedy Kraków uruchomił ten projekt, do końca lipca wpłynęło 90 zgłoszeń.
Piątkowe Fest Granie w Dworku Białoprądnickim Piątkowe Fest Granie w Dworku Białoprądnickim
2018-08-14

Tym razem piątkowe Fest Granie będzie inne niż wszystkie! Na plenerowej scenie w Dworku Białoprądnickim, w piątek, 17 sierpnia, o godz. 19.30 zagoszczą  Dinosaurs are Dead i Bartas Szymoniak. Wstęp wolny.
5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – zmiana opłaty startowej 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski – zmiana opłaty startowej
2018-08-14

W czwartek, 16 sierpnia nastąpi zmiana wysokości opłaty startowej w 5. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim. Wyniesie ona 70 zł (w okresie od 16 sierpnia do 3 października, kiedy nastąpi koniec przyjmowania zgłoszeń internetowych). Chcący zapisać się w Biurze Zawodów w dniach 12 i 13 października zapłacą wpisowe w wysokości 150 zł.
70-lecie Nowej Huty – weź udział w konsultacjach 70-lecie Nowej Huty – weź udział w konsultacjach
2018-08-14

W przyszłym roku Kraków będzie obchodzić ważny jubileusz – 70-lecie Nowej Huty. Z tej okazji Miejskie Centrum Dialogu zaprasza wszystkich krakowian i sympatyków tej części miasta do zaplanowania wydarzeń, które mogą się odbyć w ramach tego jubileuszu. Konsultacje trwają do 17 września br.
Kulturalny wtorek – sprawdź, co się dziś dzieje w mieście Kulturalny wtorek – sprawdź, co się dziś dzieje w mieście
2018-08-14

Chociaż dziś dopiero wtorek, to jednak ma się wrażenie jakby był już piątek. Do tego w kulturze dzieje się naprawdę sporo! Koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmowe a przede wszystkim kolejna z cyklu Krakowska Noc. Jest w czym wybierać. Zajrzyjcie do naszego rozkładu i przekonajcie się sami!
Uwaga! Dziś w Krakowie możliwe burze z gradem Uwaga! Dziś w Krakowie możliwe burze z gradem
2018-08-14

Dzisiejsze popołudnie i wieczór upłyną pod znakiem burz z gradem - prognozują synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie, którzy wydali ostrzeżenie drugiego stopnia w tej sprawie. Obowiązuje ono od godz. 12 do 20.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia