Już w październiku 53. Studencki Festiwal Piosenki Już w październiku 53. Studencki Festiwal Piosenki
2017-08-23

30 wykonawców weźmie udział w 53. Studenckim Festiwalu Piosenki – Krakowskim Festiwalu Piosenki, rozpoczynającym się w sobotę, 21 października w Krakowie. Koncert laureatów odbędzie się w niedzielę, 22 października w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.
Warsztaty fotoreportażu z Anną Musiałówną Warsztaty fotoreportażu z Anną Musiałówną
2017-08-23

Dwa dni bogate w sporą dawkę praktycznej wiedzy fotograficznej i zajęcia w terenie. W czwartek i piątek, 7 i 8 września młodzież i dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach fotoreportażu w Muzeum Historii Fotografii.
Błękitne oko i fantomy – Nowa Huta alternatywnie! Błękitne oko i fantomy – Nowa Huta alternatywnie!
2017-08-23

W najbliższy weekend, 26-27 sierpnia, organizatorzy projektu „Alternatywny przewodnik po Nowej Hucie „zabiorą chętnych na dwa spacery po najmłodszej dzielnicy Krakowa – w sobotę pokażą nowohuckie miejsca fantomowe, czyli kultowe miejscówki, a w niedzielę zaprowadzą na granicę wsi i miasta, w rejon błękitnego oka, czyli Zalewu Nowohuckiego. Wstęp wolny – zapisy trwają do czwartku, 24 sierpnia.
Co dalej z Muzeum PRL? Co dalej z Muzeum PRL?
2017-08-23

Współpracy w sprawie Muzeum PRL dotyczyło spotkanie Zastępcy Prezydenta Andrzeja Kuliga z wiceministrem kultury i dziedzictwa narodowego Jarosławem Sellinem, które odbyło się we wtorek, 22 sierpnia w Warszawie.
„Moje bezpieczne wakacje” – impreza plenerowa dla przedszkolaków „Moje bezpieczne wakacje” – impreza plenerowa dla przedszkolaków
2017-08-23

Piasek, muszelki, kasza, wata, bibuła, kredki, papier, liście, nożyczki… to tylko kilka składników użytych do wykonania prac plastycznych. Przedszkolaki wykazały się olbrzymią wyobraźnią i wiedzą podczas konkursu „Moje bezpieczne wakacje”. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie zaprasza wszystkie przedszkolaki wraz z opiekunami na imprezę plenerową z okazji podsumowania konkursu i zakończenia wakacji.
Zlot Łowców Burz na Politechnice Krakowskiej Zlot Łowców Burz na Politechnice Krakowskiej
2017-08-23

Jak skutecznie ostrzegać przez burzami i tornadami? O tym będą dyskutować uczestnicy konferencji „Rola technik cyfrowych w prognozowaniu gwałtownych zjawisk atmosferycznych”, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, na Politechnice Krakowskiej, w ramach VIII Zlotu Polskich Łowców Burz. Do naszego miasta przyjadą pasjonaci tematu z całej Polski.
Wyśrubuj formę przed Kraków Business Run Wyśrubuj formę przed Kraków Business Run
2017-08-23

Pozostały jeszcze tylko trzy oficjalne treningi przed Kraków Business Run – 25 sierpnia na Łąkach Nowohuckich oraz 30 sierpnia i 1 września na Błoniach. Bezpłatne zajęcia przygotowujące zawodników do udziału w wydarzeniu prowadzi studio SAMtrening. Przypomnijmy, Kraków Business Run, czyli charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, wystartuje już 3 września.
Wystawa książek chorwackich autorów w Bibliotece Kraków Wystawa książek chorwackich autorów w Bibliotece Kraków
2017-08-23

Do 26 sierpnia Biblioteka Kraków - we współpracy z Biblioteką Miejską w mieście Opatija - zaprasza na wystawę książek chorwackich autorów. W Filii 21 na ul. Królewskiej 59 można nie tylko zobaczyć, ale również bliżej poznać kulturę i sztukę Chorwacji.
Pierwsze wnioski po eksperymencie na placu Nowym Pierwsze wnioski po eksperymencie na placu Nowym
2017-08-23

Poznaliśmy wstępne wnioski po eksperymencie Fundacji Napraw Sobie Miasto, która wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa, Zarządem Infrastruktury Komunalnej i Transportu i Zarządu Zieleni Miejskiej zmieniła na trzy tygodnie w lipcu i sierpniu oblicze placu Nowego na Kazimierzu.
Ciemna strona życia na „Letnim Tanim Kinobraniu” Ciemna strona życia na „Letnim Tanim Kinobraniu”
2017-08-23

Powoli dobiega końca 11. edycja „Letniego Taniego Kinobrania”. W ostatnim tygodniu wakacyjnego festiwalu w Kinie pod Baranami pojawią się dzieła filmowców, których interesuje przede wszystkim ciemna strona życia. Na ekranie m.in.: Ewan McGregor, Jennifer Connelly, Jeff Bridges, Hugh Jackman, Ben Affleck, Oscar Isaac, Christian Bale, Adrien Brody, Tom Hanks, Amy Adams, Maciej Stuhr, Robert Więckiewicz.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia