770 lat Grębałowa na wesoło! 770 lat Grębałowa na wesoło!
2017-10-18

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta z ul. Stycznej 1 organizuje obchody 770-lecia lokacji Grębałowa, dawnej wsi, a dziś osiedla mieszkalnego, wchodzącego w skład dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie. Najbliższa sobota, 21 października, będzie okazją do wspólnej zabawy i podróży w czasie.
Nawierzchnia ul. Malborskiej do remontu Nawierzchnia ul. Malborskiej do remontu
2017-10-18

W czwartek, 19 października rozpoczynają się prace remontowe nawierzchni ul. Malborskiej.
Spędź niedzielę na rowerze Spędź niedzielę na rowerze
2017-10-18

Wciąż istnieje możliwość zapisania się na edukacyjną wycieczkę rowerową, która wyruszy już w najbliższą niedzielę 22 października o godz. 11 spod budynku Magistratu na pl. Wszystkich Świętych. Gwarantujemy dwie godziny bardzo przyjemnie i pożytecznie spędzonego czasu!
Miasto pomoże niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzinom Miasto pomoże niepełnosprawnym dzieciom i ich rodzinom
2017-10-18

Magistrat wesprze krakowskie rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa będą mogły korzystać z systemu zniżek, ulg, preferencji i uprawnień na podstawie Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Od 2 listopada Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Krakowa rozpocznie przyjmowanie wniosków o przyznanie/wydanie kart. Kraków jest prekursorem w realizacji tego typu programu.
Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze! Środa w Krakowie – sprawdź, co dziś słychać w kulturze!
2017-10-18

Spektakle, debiuty, jam session, warsztaty milongi – oto, co znajdziecie w kulturalnej miksturze na środę! Częstujcie się, zapraszamy!
Posadzą drzewa w kolejnym Parku Krakowian Posadzą drzewa w kolejnym Parku Krakowian
2017-10-18

W najbliższą sobotę przy ul. Księcia Józefa, w ramach drugiej edycji akcji Park Krakowian mieszkańcy posadzą 174 drzewa upamiętniające narodziny dzieci. Początek wydarzenia organizowanego przez Zarząd Zieleni Miejskiej o godzinie 11.00. Po zakończeniu sadzenia krakowskie rodziny będę mogły wziąć udział we wspólnym ognisku.
Trwają pomiary ruchu kołowego w Krakowie Trwają pomiary ruchu kołowego w Krakowie
2017-10-18

W środę i czwartek, 18 i 19 października na terenie Krakowa przeprowadzane są pomiary ruchu kołowego. Celem badań jest uzyskanie informacji dotyczących liczby pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających do/z miasta.
Kraków.pl dodaj do ulubionych - zobacz nowy odcinek Kraków.pl dodaj do ulubionych - zobacz nowy odcinek
2017-10-18

Aktualności, wywiady, komentarze. Po Krakowie oprowadza i o atrakcjach oraz wydarzeniach w mieście opowiada Małgorzata Broszewska-Palenik z telewizja.krakow.pl. Zobacz program i dodaj Kraków.pl do ulubionych!
Sobota pełna wrażeń? Odwiedź II Festiwal Wody! Sobota pełna wrażeń? Odwiedź II Festiwal Wody!
2017-10-18

Jak wygląda świat z wnętrza bańki? W jaki sposób woda krąży w przyrodzie? Czy w powietrzu jest woda? Te i inne zagadki, znajdą rozwiązanie już w najbliższą sobotę, 21 października w czasie II Festiwalu Wody. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Wodociągi Krakowskie zapraszają na wydarzenie i gwarantują wodospad fantastycznej zabawy, moc atrakcji, a także strumień pożytecznych informacji.
Mobilne warsztaty dla seniorów Mobilne warsztaty dla seniorów
2017-10-18

Wydział Gospodarki Komunalnej UMK we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym SA w Krakowie organizuje serię warsztatów przeznaczonych dla osób starszych (50+), dotyczących poruszania się komunikacją zbiorową w Krakowie. Bezpłatne warsztaty odbywają się w październiku i listopadzie.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia