Tej nocy możliwe utrudnienia w ruchu na al. Słowackiego Tej nocy możliwe utrudnienia w ruchu na al. Słowackiego
2018-06-23

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA w Krakowie informuje, że tej nocy, z 23 na 24 czerwca, na alei Słowackiego planowany jest remont kanalizacji. Może on może spowodować utrudnienia w ruchu.
Infolinia Karty Krakowskiej Infolinia Karty Krakowskiej
2018-06-23

Z uwagi na wzrost liczby zapytań dotyczących Karty Krakowskiej przyspieszono uruchomienie specjalnego numeru infolinii Karty Krakowskiej: (12) 254 14 00.  
Wielokulturowy piknik szkolny na Senatorskiej Wielokulturowy piknik szkolny na Senatorskiej
2018-06-23

Dzisiaj, 23 czerwca, na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 18 odbywa się Piknik Wielokulturowy „Kraków różnorodnie – Zwierzyniecki Piknik Integracyjny”. Wydarzenie to jest wspólną inicjatywą szkoły i Fundacji Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja. – Chcemy w ten sposób przywitać wakacje – mówi Agnieszka Chyc-Sobczyk, dyrektor placówki. – Jest to też okazja do integracji środowiska szkolnego i lokalnego.
Witajcie, wakacje! Witajcie, wakacje!
2018-06-23

22 czerwca około 75 tys. uczniów krakowskich, samorządowych szkół podstawowych i ponadpodstawowych pożegnało rok szkolny 2017/2018 i rozpoczęło upragnione wakacje. Dla tych, którzy zamierzają spędzić lato w Krakowie, miejskie instytucje przygotowały bogatą ofertę zajęć sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych. Zachęcamy do odwiedzania zakładki „Lato w mieście” .
Strażacy będą rywalizować na zawodach pożarniczych Strażacy będą rywalizować na zawodach pożarniczych
2018-06-23

W niedzielę, 24 czerwca, strażacy z jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Krakowa wezmą udział w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Ratownicy zaprezentują swoje umiejętności na osiedlu Przewóz. Początek o godz. 10.00. W wydarzeniu weźmie udział prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
Dzisiaj Rodzinny Piknik Ekologiczny na bulwarze Kurlandzkim Dzisiaj Rodzinny Piknik Ekologiczny na bulwarze Kurlandzkim
2018-06-23

Dzisiaj od godz. 11.00 do 17.00 na bulwarze Kurlandzkim przy plaży miejskiej odbywa się kolejny z cyklu Rodzinny Piknik Ekologiczny pod hasłem „Jestem eko”. Na mieszkańców czekają do rozdania 2 tysiące sadzonek kwiatów, krzewów i roślin pyłolubnych, a wśród nich zamiokulkasy, tuje szmaragdowe i berberysy!
Niedzielny festyn dla dzieci na Rynku Głównym Niedzielny festyn dla dzieci na Rynku Głównym
2018-06-23

Po raz dwudziesty piąty Fundacja „Prometeusz Pro Publico Bono" organizuje Wielki Integracyjny Festyn dla Dzieci. Na wspólną zabawę zaprasza w niedzielę, 24 czerwca, na Rynek Główny, scena przy Ratuszu. Początek o godz. 13.00. Honorowym patronem Festynu jest prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
Parki kieszonkowe w dzielnicach coraz bliżej Parki kieszonkowe w dzielnicach coraz bliżej
2018-06-23

Zarząd Zieleni Miejskiej ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawców na budowę parków kieszonkowych w Czyżynach, Krowodrzy, Swoszowicach i na Wzgórzach Krzesławickich. Mają one powstać do 28 września. Informacje o przetargach na kolejne parki pojawią się wkrótce.
Ekologiczna i przyjazna mieszkańcom komunikacja Ekologiczna i przyjazna mieszkańcom komunikacja
2018-06-23

Podstawa dobrze funkcjonującego miasta? Sprawna i przyjazna mieszkańcom komunikacja miejska. Dzięki unijnym funduszom linie tramwajowe są doprowadzane w kolejne punkty na mapie Krakowa, a już wkrótce miasto będzie się mogło pochwalić w pełni ekologicznym taborem.
Unijna pomoc w walce ze smogiem Unijna pomoc w walce ze smogiem
2018-06-23

Walka o czyste powietrze trwa. Poza likwidacją pieców węglowych konieczne są i inne działania. Dlatego Kraków przy wsparciu unijnych środków wciąż rozwija miejską sieć ciepłowniczą, inwestuje w termomodernizację budynków i poprawia ich efektywność energetyczną.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia