Komunikat archiwalny
Zawodowcy – nie przegapcie tych sobót!
Zawodowcy – nie przegapcie tych sobót!

Dobiegł końca Krakowski Tydzień Zawodowców - duże miejskie wydarzenie promujące szkolnictwo zawodowe. Ale to nie koniec prezentacji kierunków i specjalności, w których w naszym mieście kształci się młodzież. Uczniów i rodziców, którzy nie zdążyli o wszystko zapytać, szkoły techniczne i branżowe zapraszają na dwie otwarte soboty. Pierwsza już w ten weekend, a kolejna – 27 kwietnia.

Bezpośredni kontakt ze szkołą, możliwość obejrzenia wnętrz i pracowni oraz spotkania z nauczycielami – to doskonała okazja, by zorientować się w bogatej ofercie krakowskich szkół technicznych i zawodowych. Poza rozpoznaniem własnego potencjału (zainteresowań, uzdolnień, predyspozycji) dla podjęcia optymalnej decyzji kluczowe są rzetelne, aktualne i wyczerpujące informacje o zawodach, tym bardziej że wiele z nich ma tajemniczo lub podobnie brzmiące nazwy.

W sobotę, 16 marca będzie można odwiedzić prawie 30 placówek reprezentujących różne branże – m.in. elektryczną, energetyczną, mechaniczną, odzieżową, chemiczną, komunikacyjną, ekonomiczną, poligraficzno-medialną, budowlaną, gastronomiczną i inne.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń [pdf]

Data komunikatu: 2019-03-16
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej

cracovia