Kolejny krok do budowy klubu kultury w Płaszowie Kolejny krok do budowy klubu kultury w Płaszowie
2019-08-14

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie wybrał firmę, która przygotuje dokumentację projektową i uzyska zgody na budowę klubu kultury w Płaszowie. Niedługo ma zostać podpisana umowa. Nowa placówka dla  mieszkańców powstanie w rejonie ul. Gumniska.
30 sierpnia aukcja na najem lokali użytkowych 30 sierpnia aukcja na najem lokali użytkowych
2019-08-12

W piątek, 30 sierpnia odbędzie się najbliższa aukcja na najem lokali użytkowych - informuje Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie. Do wynajęcia będą lokale m.in. przy ul. Elsnera, Krakowskiej oraz na os. Centrum D, Młodości, Teatralnym i Uroczym.
Kolejni kupcy przystępują do Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży Kolejni kupcy przystępują do Programu Odpowiedzialnej Sprzedaży
2019-08-09

1 wrześniawejdzie w życie krakowskie porozumienie pomiędzy miastem a przedsiębiorcami dotyczące dobrych praktyk w zakresie odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu. Do piątku, 9 sierpnia do porozumienia przystąpiło 89 sklepów.
Konkurs ofert na programy zdrowotne w dzielnicach Konkurs ofert na programy zdrowotne w dzielnicach
2019-08-05

Do poniedziałku, 19 sierpnia do godz. 15.00 można składać oferty do konkursu ogłoszonego przez Urząd Miasta Krakowa na realizację programów polityki zdrowotnej w ramach zadań dzielnic miasta Krakowa z zakresu ochrony zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Planowana wysokość środków na realizację programów wynosi 164 454 złotych.
W zamian za opiekę nad wolno żyjącymi kotami W zamian za opiekę nad wolno żyjącymi kotami
2019-07-11

Ponad 180 osób figuruje na gminnej liście opiekunów kotów wolno żyjących w Krakowie. Wydział Kształtowania Środowiska UMK przypomina, że osoby te mogą bezpłatnie wysterylizować lub wykastrować zwierzę lub zwierzęta, którym się zajmują, a także za darmo dostać dla nich karmę, środki odrobaczające i niektóre szczepienia ochronne.
Nowa Huta Przyszłości z unijnym dofinansowaniem Nowa Huta Przyszłości z unijnym dofinansowaniem
2019-07-04

59 milionów złotych – tyle wyniesie unijna dotacja z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na budowę „Strefy Aktywności Gospodarczej – Nowa Huta Przyszłości”. To wynik oficjalnego przekazania umowy gwarantującej dofinansowanie, które nastąpiło w czwartek, 4 lipca. Umowę w imieniu spółki Kraków Nowa Huta Przyszłości SA podpisał prezes zarządu Artur Paszko, a ze strony Województwa Małopolskiego wicemarszałkowie Łukasz Smółka i Tomasz Urynowicz. W uroczystości wziął udział Jerzy Muzyk - zastępca prezydenta miasta ds. zrównoważonego rozwoju.
Kraków miastem inwestorów Kraków miastem inwestorów
2019-06-18

Kraków od lat promuje konsekwentnie własny potencjał (potencjał ludzki, potencjał ośrodka akademicko-naukowego), co przynosi efekty w postaci konkretnych decyzji inwestorskich. A dzięki trwającej już od dłuższego czasu korzystnej koniunkturze gospodarczej oraz umiejętnemu wykorzystywaniu trendów inwestycyjnych udało się zbudować gospodarczą markę Krakowa.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia