Wspinaj się z fizyką! Wspinaj się z fizyką!
2020-01-29

Jak znaleźć własny środek ciężkości i ustawić go tam, gdzie trzeba? W jaki sposób przemieszczać się w przewieszeniu? Po co nam tarcie, czym jest przeciwwaga i dlaczego warto oprószyć ręce magnezją? Patrycja Pakońska, fizyczka i amatorka wspinaczki z Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon wybrała się na ściankę, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania. Pomaga jej w tym Mateusz Mazur - instruktor wspinaczki.
Bezpieczeństwo Krakowa na przełomie XVIII i XIX wieku Bezpieczeństwo Krakowa na przełomie XVIII i XIX wieku
2020-01-29

Bezpieczeństwo Krakowa na przełomie XVIII i XIX wieku będzie tematem wykładu, który w niedzielę 9 lutego odbędzie się w Pałacu Krzysztofory przy Rynku Głównym. Wygłosi go dr Walery Bubień. Początek o godz. 16.00.
#EKOrEWOLUCJA: Zobaczyli, jak działa Ekospalarnia #EKOrEWOLUCJA: Zobaczyli, jak działa Ekospalarnia
2020-01-29

We wtorek, 28 stycznia grupa mieszkańców odwiedziła krakowską Ekospalarnię. Krakowianie zdobyli bezpłatne wejściówki w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej #EKOrEWOLUCJA na zwiedzanie Ekospalarni. Kolejne zorganizowane wejścia odbędą się 25 lutego i 31 marca.
Feryjne szkolenia z profilaktyki uzależnień Feryjne szkolenia z profilaktyki uzależnień
2020-01-28

Jak radzić sobie ze stresem, wyznaczać cele życiowe czy być asertywnym? Między innymi tego dowiedzą się uczestnicy feryjnych szkoleń w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.
Ferie zimowe w Muzeum Krakowa Ferie zimowe w Muzeum Krakowa
2020-01-28

Spędzasz ferie zimowe w Krakowie? Muzeum Krakowa przygotowało atrakcyjny program dedykowany każdej grupie wiekowej. Warsztaty, zajęcia plastyczne i wykłady – to ciekawe propozycje na pożyteczne spędzenie zimowej kanikuły w muzealnych placówkach położonych w różnych lokalizacjach Krakowa.
Ferie w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami Ferie w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami
2020-01-28

Profesjonalna opieka, a także zajęcia sportowe, plastyczno-ceramiczne, warsztaty kulinarne, dziennikarskie, muzyczne oraz wycieczki i zabawy na świeżym powietrzu – tak dzieci z niepełnosprawnościami spędzają ferie w mieście.
Oświata krakowska w pigułce. Zobacz sprawozdanie Oświata krakowska w pigułce. Zobacz sprawozdanie
2020-01-27

Z jakiej oferty edukacyjnej mogli korzystać w ostatnim roku mieszkańcy Krakowa? Jak poszło krakowskim uczniom na egzaminach końcowych? Jak zmieniało się oblicze szkół i placówek w naszym mieście? W jaki sposób była finansowana krakowska oświata? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi można znaleźć w sprawozdaniu „Oświata krakowska w roku szkolnym 2018/2019” przygotowanym przez Wydział Edukacji UMK.
Sprawdź, jakie atrakcje na ferie przygotowało miasto! Sprawdź, jakie atrakcje na ferie przygotowało miasto!
2020-01-27

Rozpoczęły się ferie zimowe w Małopolsce. Dzieci, które spędzają ten czas w Krakowie, nie mogą narzekać na nudę – warsztaty, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki i aktywne spędzanie czasu na lodowisku i w Parku Wodnym. Z takich atrakcji skorzysta kilkadziesiąt tysięcy uczniów w Krakowie.
Akcja „Zima w szkole” to ferie z przygodą Akcja „Zima w szkole” to ferie z przygodą
2020-01-27

W ramach akcji „Zima w szkole 2020” samorządowe szkoły podstawowe przygotowały dla najmłodszych krakowian, którzy spędzają ferie w mieście, bogatą ofertę zajęć rozwijających zainteresowania, a także dających możliwość odpoczynku przed kolejnym semestrem nauki. Ferie w Małopolsce trwają od 27 stycznia do 7 lutego.
Sukces młodych krakowskich cukierników, piekarzy i kucharzy! Sukces młodych krakowskich cukierników, piekarzy i kucharzy!
2020-01-24

W krakowskim Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego odbyły się eliminacje do dwóch prestiżowych ogólnopolskich turniejów, w których wyłaniani są najlepsi w kraju młodzi cukiernicy, piekarze i kucharze. Kolejny rok z rzędu świetnie spisali się reprezentanci gospodarza – aż sześcioro uczniów ZSPS przy ulicy Miechowity znalazło się w gronie laureatów.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia