Długi weekend w komunikacji miejskiej Długi weekend w komunikacji miejskiej
2019-06-14

W związku ze świętem Bożego Ciała i długim weekendem w okresie od 20 do 23 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów i tramwajów Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
Rekord wypożyczeń rowerów miejskich Wavelo Rekord wypożyczeń rowerów miejskich Wavelo
2019-06-14

W pierwszej połowie czerwca padł kolejny rekord dotyczący rowerów miejskich Wavelo – zanotowana została okrągła liczba dwóch milionów wypożyczeń. Użytkownicy przejechali do tej pory ponad 7,5 mln kilometrów. To oznacza, że mogliby okrążyć Planty ponad 1,8 miliona razy i spalić przy tym ponad 700 tys. uwielbianych w Krakowie obwarzanków z makiem.
Wstępny harmonogram prac na ul. Karmelickiej Wstępny harmonogram prac na ul. Karmelickiej
2019-06-14

Trwają ustalenia jednostek miejskich z wykonawcą, które dotyczą organizacji ruchu w trakcie modernizacji ul. Karmelickiej. Oto wstępny harmonogram prac, które mają rozpocząć się w sobotę, 29 czerwca.
Ulica Mrozowa - zmiany w komunikacji miejskiej Ulica Mrozowa - zmiany w komunikacji miejskiej
2019-06-13

W czwartek, 20 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w obsłudze komunikacyjnej ulicy Mrozowej w Nowej Hucie.
Wakacyjne rozkłady jazdy autobusów i tramwajów Wakacyjne rozkłady jazdy autobusów i tramwajów
2019-06-13

Od czwartku, 20 czerwca wprowadzone zostaną wakacyjne rozkłady jazdy autobusów i tramwajów Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Oto szczegóły zmian.
Remont na rondzie Matecznego: zmiany w komunikacji tramwajowej Remont na rondzie Matecznego: zmiany w komunikacji tramwajowej
2019-06-13

W czwartek, 20 czerwca rozpocznie się awaryjna naprawa torowiska na rondzie Matecznego oraz fragmencie ul. Wadowickiej. Aż do piątku, 28 czerwca, zostanie wyłączony ruch tramwajów na odcinku od skrzyżowania ul. Na Zjeździe i Limanowskiego do węzła „Łagiewniki”.
Od 20 czerwca remont na rondzie Matecznego Od 20 czerwca remont na rondzie Matecznego
2019-06-12

W czwartek, 20 czerwca rozpoczną się prace związane z wymianą szyn na rondzie Antoniego Matecznego. Zastosowana zostanie metoda betono-asfaltowa, dzięki której czas realizacji naprawy skróci się z kilku tygodni do ok. 10 dni.
Coraz więcej chodników w Krakowie Coraz więcej chodników w Krakowie
2019-06-11

W różnych częściach miasta prowadzone są remonty chodników. Jeszcze przez dwa tygodnie drogowców można zobaczyć przy ul. Inicjatywy Lokalnej.
Instrukcja obsługi miasta: rowerem po Krakowie Instrukcja obsługi miasta: rowerem po Krakowie
2019-06-10

W Krakowie jest 221 km ścieżek rowerowych, w tym kontrapasy, ścieżki pieszo-rowerowe i przejazdy rowerowe.
Innowacyjne badania spalin w Krakowie Innowacyjne badania spalin w Krakowie
2019-06-10

Od poniedziałku, 10 czerwca w Krakowie wykonywane są pomiary rzeczywistej emisji spalin metodą „remote sensing”, tj. przy wykorzystaniu metody teledetekcji. Są prowadzone na Alejach Trzech Wieszczów (w rejonie Domu Handlowego „Jubilat”) oraz na ul. Księcia Józefa.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia