Święto Miłosierdzia Bożego - tak pojadą autobusy i tramwaje Święto Miłosierdzia Bożego - tak pojadą autobusy i tramwaje
2019-04-19

W niedzielę, 28 kwietnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędą się uroczystości z okazji święta Bożego Miłosierdzia. W związku ze spodziewanym zwiększonym zainteresowaniem pasażerów transportem zbiorowym oraz w celu ułatwienia dojazdu wiernych do Łagiewnik, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
Bieg nocny - utrudnienia w komunikacji miejskiej Bieg nocny - utrudnienia w komunikacji miejskiej
2019-04-19

W sobotę, 27 kwietnia, w godz. od 21.30 do 22.45 odbędzie się impreza sportowa pt. „Bieg nocny”. W związku z tym nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej w centrum miasta oraz na Salwatorze.
18. PZU Cracovia Maraton – zmiany w komunikacji miejskiej 18. PZU Cracovia Maraton – zmiany w komunikacji miejskiej
2019-04-19

W niedzielę, 28 kwietnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja PZU Cracovia Maratonu. W związku z tym w godz. od 7.30 do 16.00 przewidywane są duże utrudnienia w ruchu samochodów i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na trasie biegu. Swoje trasy zmieni wiele linii autobusowych i tramwajowych.
Parking P+R Mały Płaszów już działa! Parking P+R Mały Płaszów już działa!
2019-04-19

Zakończona i odebrana została budowa parkingu P+R Mały Płaszów. 18 kwietnia kolejny w Krakowie parking w systemie „Parkuj i Jedź” został udostępniony użytkownikom. Jest zlokalizowany na wysokości pętli tramwajowo-autobusowej Mały Płaszów.
Wielkanoc w komunikacji miejskiej Wielkanoc w komunikacji miejskiej
2019-04-19

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny warto zapoznać się ze zmianami w organizacji Komunikacji Miejskiej w Krakowie, przygotowanymi przez Zarząd Transportu Publicznego. Będą one obowiązywać od 19 do 23 kwietnia.
Koniec remontu ul. Bieżanowskiej coraz bliżej Koniec remontu ul. Bieżanowskiej coraz bliżej
2019-04-16

Ruszył remont ostatniego fragmentu głównej ulicy Prokocimia. Ciężkie maszyny budowlane wjechały na odcinek między ulicami Nad Potokiem a Erazma Jerzmanowskiego. Ten fragment ulicy Bieżanowskiej zostanie całkowicie przebudowany, włącznie z infrastrukturą podziemną.
Pas drogowy pod szczególnym nadzorem Pas drogowy pod szczególnym nadzorem
2019-04-16

Niedawno powołany nowy dział Zarządu Dróg Miasta Krakowa – pion ds. zajęcia pasa drogowego, którego głównym zadaniem jest ochrona pasa drogowego, w połowie maja rozpoczyna wzmożone kontrole ogródków gastronomicznych oraz reklam zamieszczanych przy drodze.
Drogi naprawiane na bieżąco Drogi naprawiane na bieżąco
2019-04-16

Za łatanie dziur czy poprawę nawierzchni chodnika odpowiada Zarząd Dróg Miasta Krakowa. Natomiast za utrzymanie czystości MPO.
Konsultacje społeczne dotyczące Strefy Płatnego Parkowania Konsultacje społeczne dotyczące Strefy Płatnego Parkowania
2019-04-16

Do 7 maja Zarząd Transportu Publicznego prowadzi konsultacje społeczne poświęcone projektowi uchwały zmieniającej reguły funkcjonowania strefy płatnego parkowania w Krakowie. ZTP zakłada wzrost stawek opłat za postój oraz włączenie do SPP dwóch nowych obszarów miasta.
70 ulic na 70-lecie Nowej Huty 70 ulic na 70-lecie Nowej Huty
2019-04-12

Mieszkańcy Nowej Huty zgłosili do Zarządu Dróg Miasta Krakowa propozycje remontowe. W przeciągu dwóch lat 70 ulic we wschodniej części miasta ma zyskać nową nawierzchnię.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia