„Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO „Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO
2019-06-16

Widowisko plenerowe pt. „Nowa Huta” Teatru KTO mogliśmy zobaczyć wieczorem w sobotę, 15 czerwca w alei Róż. Wydarzenie to mogliśmy zobaczyć z okazji 70-lecia powstania Nowej Huty i odbywającej się z soboty na niedzielę w Krakowie Nocy Teatrów.
Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie
2019-06-16

Dziś, 16 czerwca, cały Kraków będzie tańczył. A to wszystko za sprawą drugiej edycji Nocy Tańca. Pokazy i spektakle taneczne będą prezentowane w salach widowiskowych i w plenerze. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
XIII Noc Teatrów za nami XIII Noc Teatrów za nami
2019-06-15

12 teatrów instytucjonalnych oraz ponad 35 teatrów i grup nieinstytucjonalnych wzięło udział w XIII edycji Nocy Teatrów, w nocy z 15 na 16 czerwca. Przedstawienia odbywały się w salach krakowskich teatrów i w plenerze: na Małym Rynku, placu Szczepańskim, placu Niepodległości i na alei Róż.
Krakowski wieczór himalajski w hołdzie polskim alpinistom Krakowski wieczór himalajski w hołdzie polskim alpinistom
2019-06-13

„Krakowski Wieczór Himalajski w hołdzie polskim alpinistom” to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polskie Himalaje i nowohuckie kino Sfinks z okazji przypadającej w tym roku 80. rocznicy polskiego wejścia na dziewiczy wtedy wierzchołek siedmiotysięcznika Nanda Devi East – wówczas szósty co do wysokości ze zdobytych szczytów. Wydarzenie to uznawane jest za początek historii polskiego himalaizmu. „Krakowski wieczór himalajski” poświęcony będzie polskim wspinaczom – tym, którzy wrócili i tym, którzy zostali w górach…
Ulica Mrozowa - zmiany w komunikacji miejskiej Ulica Mrozowa - zmiany w komunikacji miejskiej
2019-06-13

W czwartek, 20 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w obsłudze komunikacyjnej ulicy Mrozowej w Nowej Hucie.
Zabierz głos w dyskusji o Centrum Obywatelskim Nowa Huta Zabierz głos w dyskusji o Centrum Obywatelskim Nowa Huta
2019-06-13

W Nowej Hucie powstanie Centrum Obywatelskie na wzór tego, które działa przy ul. Reymonta. Każdy może teraz zabrać głos w dyskusji na temat koncepcji jego funkcjonowania w ramach trwających do 28 czerwca konsultacji społecznych.
Akcja „Lato” w Nowej Hucie Akcja „Lato” w Nowej Hucie
2019-06-13

Wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jeśli spędzacie lato w mieście, Ośrodek Kultury – Kraków Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą akcji „Lato 2019”, bogatej w warsztaty i wycieczki po Krakowie i okolicach.
70 głosów na 70-lecie Nowej Huty w filmowym kadrze 70 głosów na 70-lecie Nowej Huty w filmowym kadrze
2019-06-13

Zajrzeliśmy do nowohuckich schronów, stanęliśmy twarzą w twarz z kobiecym obliczem dzielnicy wysłuchaliśmy wiersza-manifestu pani Lucyny serwującej najlepsze lody nad Zalewem Nowohuckim – a do opowiedzenia zostało jeszcze sporo! Już teraz zapraszamy na Zgody 7 do wspólnego oglądania premierowych odcinków z cyklu „70 głosów na 70-lecie Nowej Huty” realizowanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Miasto Kraków.
Warto wybrać Nową Hutę - felieton Ryszarda Kozika Warto wybrać Nową Hutę - felieton Ryszarda Kozika
2019-06-13

Warto wybrać Nową Hutę
W upały darmowa woda w nowohuckich domach kultury W upały darmowa woda w nowohuckich domach kultury
2019-06-12

Fala upałów bardzo mocno daje się we znaki mieszkańcom Krakowa, zwłaszcza osobom starszym i dzieciom. Z gorąca cierpią również zwierzęta. Dlatego w trakcie trwania fali upałów we wszystkich trzynastu klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta – w godzinach ich funkcjonowania – krakowianie mogą liczyć na darmową wodę do picia.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia