„Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO „Nowa Huta” – widowisko plenerowe Teatru KTO
2019-06-16

Widowisko plenerowe pt. „Nowa Huta” Teatru KTO mogliśmy zobaczyć wieczorem w sobotę, 15 czerwca w alei Róż. Wydarzenie to mogliśmy zobaczyć z okazji 70-lecia powstania Nowej Huty i odbywającej się z soboty na niedzielę w Krakowie Nocy Teatrów.
Znamy laureatów Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego Znamy laureatów Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego
2019-06-16

Maćko Prusak i zespół aktorski Teatru Ludowego został laureatem tegorocznej Nagrody Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego ustanowionej przez Radę Miasta Krakowa i przyznawanej za szczególne osiągnięcia lub wydarzenia w dziedzinie teatru.
Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie Dzisiaj Noc Tańca w Krakowie
2019-06-16

Dziś, 16 czerwca, cały Kraków będzie tańczył. A to wszystko za sprawą drugiej edycji Nocy Tańca. Pokazy i spektakle taneczne będą prezentowane w salach widowiskowych i w plenerze. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Forteczny Piknik Rodzinny na Łapiance Forteczny Piknik Rodzinny na Łapiance
2019-06-16

Serdecznie zapraszamy dzisiaj, 16 czerwca, na rodzinne zwiedzanie zrewitalizowanego budynku fortu Łapianka. Choć zwiedzanie obiektów Twierdzy Kraków cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników historii, nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.
XIII Noc Teatrów za nami XIII Noc Teatrów za nami
2019-06-15

12 teatrów instytucjonalnych oraz ponad 35 teatrów i grup nieinstytucjonalnych wzięło udział w XIII edycji Nocy Teatrów, w nocy z 15 na 16 czerwca. Przedstawienia odbywały się w salach krakowskich teatrów i w plenerze: na Małym Rynku, placu Szczepańskim, placu Niepodległości i na alei Róż.
Historyczne wakacje w Muzeum Krakowa Historyczne wakacje w Muzeum Krakowa
2019-06-14

Muzeum Krakowa zaprasza na niepowtarzalne wakacje i dobrą zabawę z historią. Na uczestników czeka szereg zajęć w ramach akcji „Lato w Mieście”. Wszystkie warsztaty są bezpłatne, obowiązuje rezerwacja miejsc w Centrum Obsługi Zwiedzających: info@mhk.pl .
Licealiści zapraszają na pokaz mody na wrotkach Licealiści zapraszają na pokaz mody na wrotkach
2019-06-14

Krakowskie licealistki wpadły na pomysł, jak sprawić, by młodzież zamieniła kolejny, zwykły T-shirt z sieciówki na coś, co lepiej odda jej charakter. Tak powstał pomysł Pokazu Mody na Wrotkach. Organizatorki chcą, by młodzi ludzie umieli odnaleźć element sztuki wszędzie i pokazywać ją np. za pomocą oryginalnego stroju.
Chór Gregorian wystąpi w TAURON Arenie Kraków Chór Gregorian wystąpi w TAURON Arenie Kraków
2019-06-14

Setki koncertów, mnóstwo hitów i 20 lat na scenie! Uwielbiany przez publiczność chór Gregorian zaprasza na wielką jubileuszową trasę koncertową już na początku 2020 roku. 20 marca wystąpią w TAURON Arenie Kraków. Bilety w sprzedaży od wtorku 18 czerwca, od godz. 12:00.
Koncert i prezentacja azteckich rękopisów w Instytucie Cervantesa Koncert i prezentacja azteckich rękopisów w Instytucie Cervantesa
2019-06-14

Koncert meksykańskiego Kwartetu Humboldt w Instytucie Cervantesa będzie jedną z atrakcji obchodów 250-lecia narodzin wybitnego naukowca i badacza, Aleksandra Humboldta. Występ odbędzie się przy okazji konferencji „Skarby Meksyku” i prezentacji cennych azteckich rękopisów w Bibliotece Jagiellońskiej.
Poznaliśmy najlepszy Książkowy Debiut Poetycki Poznaliśmy najlepszy Książkowy Debiut Poetycki
2019-06-14

Ida Sieciechowicz autorka zestawu wierszy „Soundtrack do nagłośnionych wnętrz” została laureatką konkursu Książkowy Debiut Poetycki im. Anny Świrszczyńskiej. O nagrodę rywalizowało 136 wierszy.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia