Marisol Montalvo z Sinforniettą Cracovią Marisol Montalvo z Sinforniettą Cracovią
2019-04-19

W maju w Krakowie wystąpi gwiazda muzyki współczesnej – amerykańska sopranistka Marisol Montalvo. Zaśpiewa w lekkim tematycznie, ale niezwykle trudnym technicznie repertuarze, w ramach cyklu Gwiazdy z Sinfoniettą.
Zostań Małym Królem Kurkowym! Zostań Małym Królem Kurkowym!
2019-04-19

Muzeum Krakowa oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” zapraszają do udziału w 18. edycji konkursu o tytuł Małego Króla Kurkowego. Inicjatywa skierowana jest do uczniów klas V i VI szkoły podstawowej.
Wielkanocny rozkład jazdy - sprawdź, co dzieje się w Krakowie! Wielkanocny rozkład jazdy - sprawdź, co dzieje się w Krakowie!
2019-04-19

Wielkanoc to nie tylko dobry czas na spędzenie miłych chwil z rodziną przy stole. To również dobry czas, by zabrać rodzinę na jakieś ciekawe kulturalne wydarzenie! Mamy dla Was kilka propozycji na te zbliżające się świąteczne dni - sprawdźcie, co dzieje się w Krakowie w Wielkanoc!
Piosenki z filmów Disneya w  TAURON Arenie Kraków Piosenki z filmów Disneya w TAURON Arenie Kraków
2019-04-18

„Piękna i Bestia”, „Kraina lodu”, „Król Lew”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Mała syrenka”, „Aladyn”, „Vaiana: Skarb oceanu” czy „Coco” – to tylko niektóre kultowe filmy wytwórni Disneya, z których piosenki złożą się na repertuar spektakularnego wydarzenia 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie – już 17 maja „Koncert Disneya: Magia muzyki” wypełni przestrzeń TAURON Areny Kraków.
Spędź aktywnie Wielkanoc w Krakowie Spędź aktywnie Wielkanoc w Krakowie
2019-04-18

Spędzacie święta w Krakowie? Jeśli nie chcecie tkwić cały dzień za stołem, sprawdźcie, jakie atrakcje są dostępne w święta. A jest ich trochę. Będą czynne niektóre muzea oraz zoo.
Festiwal Otwarte Mieszkania po raz trzeci. Zajrzyj do środka! Festiwal Otwarte Mieszkania po raz trzeci. Zajrzyj do środka!
2019-04-18

Komplet mebli z lat trzydziestych XX wieku, kuchenne kafle w baloniki, kolekcja plakatów z lat osiemdziesiątych, zielony taras z widokiem na Podgórze i wiele innych – to wszystko kryją w sobie wnętrza udostępniane podczas III edycji krakowskiego Festiwalu Otwarte Mieszkania, który odbędzie się w dniach 11-12 oraz 18-19 maja.
Weekend Księgarń Kameralnych Weekend Księgarń Kameralnych
2019-04-18

Niezależne księgarnie od lat nie tylko kształtują naszą wyobraźnię czytelniczą, ale też stanowią niezwykle aktywne centra kultury. W dniach 25-28 kwietnia w całej Polsce po raz kolejny odbędzie się Weekend Księgarń Kameralnych – niezależna inicjatywa środowiska księgarskiego, rozpoczęta w ramach ruchu Książki Kupuję Kameralnie. Przez cztery dni kilkadziesiąt księgarń włączy się we wspólne działanie, organizując u siebie wydarzenia: spotkania autorskie, spacery, koncerty, warsztaty, głośne czytania, kluby książkowe i animacje dla dzieci.
Nowohucki pomysł na spędzanie wolnych chwil Nowohucki pomysł na spędzanie wolnych chwil
2019-04-18

Muzeum Krakowa zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek w muzeum”. Już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia, o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum Nowej Huty na os. Centrum E 1 będzie można powspominać sposoby spędzania czasu wolnego w Nowej Hucie.
Odpust podczas Święta Rękawki na Wzgórzu Lasoty Odpust podczas Święta Rękawki na Wzgórzu Lasoty
2019-04-18

We wtorek, 23 kwietnia, czyli w pierwszy dzień po świętach Wielkanocy, na Wzgórzu Lasoty (przy kościółku św. Benedykta) odbędzie się odpust z kramami i wesołym miasteczkiem dla dzieci w ramach obchodów Tradycyjnego Święta Rękawki.
Księgarnie roku wychodzą na ulice Księgarnie roku wychodzą na ulice
2019-04-17

Zatrzymują w codziennym biegu, inspirują czytelniczo, współtworzą kulturę w mieście. Krakowskie księgarnie roku – właśnie ruszyła ich kampania promocyjna!
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia