Budżet obywatelski: przyjdź na spotkanie konsultacyjne Budżet obywatelski: przyjdź na spotkanie konsultacyjne
2019-04-19

Chcesz zgłosić projekt do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, ale w twojej głowie rodzą się kolejne pytania i wątpliwości? Przyjdź na spotkanie konsultacyjne – we wtorek, 23 kwietnia, o godz. 17.00 do punktu Zgody 7 na os. Zgody 7.
Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame
2019-04-18

Prezydent Jacek Majchrowski napisał list do mera Paryża Anne Hidalgo. Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame. Miasto chce ufundować jeden z witraży.
Dni Ziemi: rozdajemy rośliny za puszki i butelki Dni Ziemi: rozdajemy rośliny za puszki i butelki
2019-04-18

Akcja „sadzonki za surowce wtórne”, wspólne sadzenie lip i warsztaty edukacyjne – to tylko część atrakcji programu tegorocznych Dni Ziemi, które w przyszły weekend (26-27 kwietnia) odbędą się w Nowej Hucie, na alei Róż.
Wielkie sprzątanie Czyżyn i mobilna wystawa. Dołącz do akcji Wielkie sprzątanie Czyżyn i mobilna wystawa. Dołącz do akcji
2019-04-18

Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon, przy wsparciu pracowników i aktywistów, rozpocznie akcję sprzątania działki w Czyżynach, która pozostaje nieuporządkowana i zaśmiecona. To właśnie tam mieścić się będzie budynek Cogiteonu. Organizatorzy zachęcają mieszkańców okolicy do włączenia się do wspólnego sprzątania, a potem poeksperymentowania na wystawie mobilnej „Naukowiej”!
Odpust podczas Święta Rękawki na Wzgórzu Lasoty Odpust podczas Święta Rękawki na Wzgórzu Lasoty
2019-04-18

We wtorek, 23 kwietnia, czyli w pierwszy dzień po świętach Wielkanocy, na Wzgórzu Lasoty (przy kościółku św. Benedykta) odbędzie się odpust z kramami i wesołym miasteczkiem dla dzieci w ramach obchodów Tradycyjnego Święta Rękawki.
Targi Wielkanocne ponownie na Rynku Głównym Targi Wielkanocne ponownie na Rynku Głównym
2019-04-18

Od 11 do 22 kwietnia na Rynku Głównym trwają Targi Wielkanocne. Wydarzenie już na stałe wpisało się do kalendarza krakowskich atrakcji, które co roku przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców Krakowa. Tegoroczne Targi Wielkanocne uroczyście otworzył 13 kwietnia prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski.
Spędź lato w krakowskich parkach! Spędź lato w krakowskich parkach!
2019-04-17

Cóż może być przyjemniejsze od śniadania na trawie w dobrym towarzystwie? Weekendowe piknikowanie z rodziną i przyjaciółmi w parkach Krakowa stało się tradycją. Zapraszamy na kolejną edycję Pikniku Krakowskiego, podczas którego niezmiennie czeka na Was moc atrakcji, dobre jedzenie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, a w tym roku warsztaty i pokazy kulinarne.
W Krakowie stanął automat do recyklingu plastikowych butelek W Krakowie stanął automat do recyklingu plastikowych butelek
2019-04-17

W urzędzie miasta stanął pierwszy w Polsce butelkomat do skupu butelek plastikowych. Za każdą wrzuconą do niego butelkę mieszkańcy otrzymają 10 lub 20 groszy losowo. Automat w Centrum Administracyjnym przy al. Powstania Warszawskiego 10 będzie stał przez kilka dni.
Program termomodernizacji - ruszył nabór ofert firm Program termomodernizacji - ruszył nabór ofert firm
2019-04-17

15 kwietnia rozpoczął się nabór firm rekomendowanych w ramach programu termomodernizacji. Oferty mogą składać przedsiębiorcy, których działalność obejmuje docieplanie ścian zewnętrznych, docieplenie dachów, stropodachów, stropów pod ostatnią kondygnacją lub ostatnią ogrzewaną kondygnacją, docieplanie stropów pod nieogrzewaną piwnicą lub podłóg na gruncie, wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych. Lista ma ułatwić mieszkańcom wybór podmiotu, który zrealizuje termomodernizację.
Warto zgłaszać sprzedaż samochodu Warto zgłaszać sprzedaż samochodu
2019-04-16

Zgłoszenie sprzedaży pojazdu w urzędzie pozwoli uchronić się od wielu przykrych sytuacji. Niedopełnienie tego obowiązku może skutkować dla dotychczasowego właściciela koniecznością ponoszenia kosztów za pojazd należący już do innej osoby. Nowi nabywcy często nie przerejestrowują na siebie zakupionych pojazdów, a w przypadku starszych samochodów, demontują i sprzedają je na części. Taka postawa kupujących powoduje, że we wszystkich ewidencjach, jako właściciele nadal figurują osoby, które sprzedały pojazd.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia