Dyskutujemy o najmie krótkoterminowym Dyskutujemy o najmie krótkoterminowym
2019-09-20

Jacek Majchrowski – prezydent miasta Krakowa, powołał w piątek, 20 września zespół zadaniowy ds. usług hotelarskich świadczonych w obiektach niekategoryzowanych w Krakowie. Jego celem jest wypracowanie działań ograniczających negatywne skutki rozwoju najmu krótkoterminowego.
Gdy ludzie śpią MPO nie próżnuje Gdy ludzie śpią MPO nie próżnuje
2019-09-20

Każdej nocy pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania dbają o porządek w Krakowie. Na ulice miasta wyjeżdżają wyspecjalizowane jednostki MPO, które pracują, by ulice i chodniki były czyste.  
Plac Inwalidów jako przedłużenie parku Krakowskiego Plac Inwalidów jako przedłużenie parku Krakowskiego
2019-09-20

Zarząd Dróg Miasta Krakowa posiada dokumentację przebudowy placu Inwalidów. Realizacja tej inwestycji będzie możliwa po zabezpieczeniu środków w budżecie miasta. Plac ma być przedłużeniem parku Krakowskiego, dlatego projekt zakłada jedynie przesadzenie kilku drzew.
Nowy kompleks obiektów sportowych na Prądniku Czerwonym Nowy kompleks obiektów sportowych na Prądniku Czerwonym
2019-09-20

W piątek, 20 września, odbyło się oficjalne rozpoczęcie Święta Sportu „Sportowy start z 7”, połączone z prezentacją przebudowanych obiektów sportowych przy Zespole Szkół Społecznych nr 7 STO, w Dzielnicy III Prądnik Czerwony. W uroczystości wziął udział Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.
#KrakówExperience w Edynburgu #KrakówExperience w Edynburgu
2019-09-20

Najbliższy weekend upłynie w Edynburgu pod znakiem #KrakówExperience. W dniach 20-21 września Kraków będzie prezentował się w stolicy Szkocji. Okazją jest podpisanie kolejnej umowy o współpracy partnerskiej między miastami.
Bezpieczeństwo w roli głównej Bezpieczeństwo w roli głównej
2019-09-20

Trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dzisiaj w jego ramach Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa, Komenda Miejska Policji w Krakowie oraz Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizują „Kraków Safety Show” – całodniowe wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu w ruchu drogowym.
Bezpłatne zajęcia z edukacji ekologicznej Bezpłatne zajęcia z edukacji ekologicznej
2019-09-20

Fundacja Dzika Klinika – Centrum Pomocy dla Dzikich Zwierząt zaprasza na bezpłatne zajęcia z edukacji ekologicznej, w ramach realizowanego projektu edukacyjnego pt: „Ochrona różnorodności biologicznej ekosystemów zurbanizowanych – platforma edukacyjna – V edycja”. Działanie to współfinansowane jest ze środków Urzędu Miasta Krakowa oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
22 września bezpłatna komunikacja miejska 22 września bezpłatna komunikacja miejska
2019-09-20

W niedzielę, 22 września – zgodnie z tradycją – przypada Europejski Dzień bez Samochodu. W tym dniu będzie można bezpłatnie podróżować liniami dziennymi i nocnymi w komunikacji miejskiej. Na 24 godziny wyłączone zostaną kasowniki w autobusach i tramwajach.
Prezydent Majchrowski na Forum Inwestycyjnym w Kijowie Prezydent Majchrowski na Forum Inwestycyjnym w Kijowie
2019-09-20

Udział w IV Kijowskim Forum Inwestycyjnym oraz spotkanie z merem Kijowa Witalijem Kłyczko złożyły się na program krótkiej, oficjalnej wizyty w Kijowie prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, która odbyła się we wtorek, 17 września.
Ulice Królewska, Podchorążych i Bronowicka jak nowe Ulice Królewska, Podchorążych i Bronowicka jak nowe
2019-09-19

Droga i torowisko prowadzące do Bronowic zostały już odebrane przez Zarząd Dróg Miasta Krakowa. Jednak prace jeszcze się nie zakończyły. Arterie odzyskały dawną świetność, wykonawca na zakończenie wszystkich prac zgodnie z umową ma jeszcze kilka dni.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia