Wyszukiwarka hoteli > Szczegóły hotelu
B.A.S. Villa Residence
Kategoria***
DzielnicaV Krowodrza
Ilość miejsc27
Opis

Ekskluzywny, trzygwiazdkowy, butikowy Hotel B.A.S Villa Residence  znajduje się w odległości 2 km od Centrum miasta (3 przystanki autobusem), 7 min jazdy samochodem do TAURON Arena Kraków. Doskonała lokalizacja przy trasie wylotowej Kraków-Warszawa i Kraków-Katowice umożliwia szybki i dogodny dojazd do każdej części miasta.

Hotel B.A.S. Villa Residence jest rezydencją z jednym z największych ogrodów w Krakowie, więc jeśli zależy Państwu na spokoju i ciszy oraz wysokim standardzie świadczonych usług, nasz Hotel na pewno spełni Państwa oczekiwania.

Wysoko wykwalifikowany personel chętne służy pomocą w organizowaniu naszym gościom wszelkiego rodzaju wycieczek i atrakcji związanych z Krakowem i jego okolicami. Zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania w miłej i rodzinnej atmosferze. 

Dwanaście gustownie urządzonych pokoi, wyposażonych w nowoczesne udogodnienia oraz bezpłatny dostęp do Internetu są dopełnieniem idealnego wypoczynku. Każdy pokój posiada dużą, wygodną łazienkę, telewizor oraz sejf.

Codziennie rano zapraszamy na znakomite, starannie przyrządzone śniadania w formie bufetu, a w ciągu dnia proponujemy drobne przekąski i szeroki wybór napojów oraz drinków. Prywatny, strzeżony i bezpłatny parking zapewni pełne bezpieczeństwo Państwa pojazdom.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!

cracovia