Wyszukiwarka hoteli > Szczegóły hotelu
Hotel Polski
Kategoria***
DzielnicaI Stare Miasto
Opis

Hotel Polski to kameralny hotel „z duszą” ulokowany w samym sercu Krakowa u zbiegu ulic Floriańskiej i Pijarskiej, na wprost Bramy Floriańskiej i starych Murów Obronnych. Wnętrza zabytkowe posiadają urok starych kamienic i przytulną atmosferę dawnych lat, jednocześnie zapewniając gościom współczesne wygody. Tuż obok znajduje się Muzeum XX Czartoryskich, dwa kroki dalej jest Restauracja Jama Michalika, Muzeum Jana Matejki, Rynek Główny z Sukiennicami.

Hotel Polski Pod Białym Orłem jest własnością książąt Czartoryskich.

Dysponujemy 56 komfortowymi pokojami 1, 2 i 3-osobowymi oraz 3 apartamentami. W każdym znajduje się telefon, minibar, radio oraz TV Sat. Hotel jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych. W niektórych pokojach można podłączyć komputer przenośny do internetu.

Zapraszamy również do przytulnej kawiarenki.

Mamy nadzieję, że pobyt u nas oraz zwiedzanie Krakowa spełni Państwa oczekiwania i stanie się ciekawym i miłym sposobem spędzenia wolnego czasu zarówno podczas urlopu, jak i w trakcie służbowego pobytu w naszym mieście.

Służymy pomocą przy zakupie biletów, wypożyczeniu samochodu, oferujemy zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta oraz wycieczki do Wieliczki, Oświęcimia, Częstochowy, Zakopanego...

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!

cracovia