Gdzie po pomoc medyczną w święta? Gdzie po pomoc medyczną w święta?
2019-04-17

Wszystkim życzymy zdrowia w okresie Świąt Wielkanocnych, ale na wszelki wypadek warto sprawdzić, gdzie można uzyskać pomoc medyczną oraz jakie apteki mają całodobowe dyżury.
Relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej w „Żeromskim” Relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej w „Żeromskim”
2019-04-17

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie zaprasza mieszkańców na mszę i wprowadzenie relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej do kaplicy szpitalnej.
Znamy trasę 76. TdP – start 3 sierpnia z Krakowa! Znamy trasę 76. TdP – start 3 sierpnia z Krakowa!
2019-04-16

76. edycja Tour de Pologne odbędzie się w dniach 3-9 sierpnia. Kolarze wystartują z Rynku Głównego w Krakowie i po pokonaniu siedmiu etapów o łącznej długości ponad 1060 kilometrów zafiniszują w Bukowinie Tatrzańskiej. Tegoroczny wyścig kolarski nawiązuje do stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego i towarzyszy mu hasło: „Wyścig pokoleń”.
TAURON Aleja Gwiazd Tenisa Kraków otwarta TAURON Aleja Gwiazd Tenisa Kraków otwarta
2019-04-14

W niedzielę, 14 kwietnia, na promenadzie przy kortach tenisowych Klubu Sportowego Nadwiślan otwarta została TAURON Aleja Gwiazd Tenisa Kraków. Tablice z brązu z odciskami dłoni odsłonili: Agnieszka Radwańska, Wojciech Fibak, Magdalena Grzybowska oraz Mariusz Fyrstenberg. Ponadto odbył się także turniej tenisa dla dzieci.
Pielęgniarki-pielęgniarkom: zapisy na warsztaty Pielęgniarki-pielęgniarkom: zapisy na warsztaty
2019-04-12

15 maja o godz. 17.30 w Teatrze Ludowym (scena Stolarnia) odbędzie się pielęgniarskie spotkanie edukacyjne „Praktycy – praktykom”. Organizuje je Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego.
#5xTAK, czyli piąte urodziny TAURON Areny Kraków #5xTAK, czyli piąte urodziny TAURON Areny Kraków
2019-04-10

TAURON Arena Kraków zaprasza na największą domówkę w historii, czyli swoje piąte urodziny. Już w niedzielę, 9 czerwca moc atrakcji czeka na wszystkich mieszkańców Krakowa.
Otwarcie Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w DPS Helclów Otwarcie Zespołu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w DPS Helclów
2019-04-09

Dom Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów zmienia się dla swoich mieszkańców. Dzięki zainteresowaniu i wsparciu władz miasta istnieje możliwość rozbudowy istniejącej infrastruktury i poprawy warunków bytowych mieszkańców Domu. Z troski o seniorów został zmodernizowany Zespół Pielęgnacyjno-Opiekuńczy nr 1. We wtorek, 9 kwietnia kompleks został oddany do użytku. - Inwestycja jest przykładem dążenia do poprawy kompleksowej opieki nad osobą niesamodzielną w Krakowie oraz zapewnienia profesjonalnych usług w tym zakresie - powiedział prezydent Jacek Majchrowski.
Rób to z głową! - kampania o nowotworach głowy i szyi Rób to z głową! - kampania o nowotworach głowy i szyi
2019-04-01

Jak apelują eksperci liczba zachorowań na te nowotwory wzrasta z każdym rokiem. W ciągu ostatnich 20 lat zwiększyła się o 20%. Niestety też chorują coraz młodsze osoby, co ma ścisły związek z przetrwałym zakażeniem wirusem HPV. Objawy nowotworów głowy i szyi często mylone są np. z przeziębieniem. Należą do nich m.in. utrzymująca się chrypka i ból gardła czy też zatkany z jednej strony nos, dlatego bardzo ważna jest profilaktyka i edukacja społeczeństwa na temat tego schorzenia.
Nowe gabinety stomatologiczne w szkołach Nowe gabinety stomatologiczne w szkołach
2019-03-29

Cztery nowe gabinety dentystyczne powstały w szkołach podstawowych w ramach konkursu „Poprawa dostępności do świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r.” ogłoszonego przez Ministerstwo Zdrowia. Dzięki pozyskanym przez miasto środkom w wysokości 462 550 zł sfinansowano zakup sprzętu stomatologicznego oraz zrealizowano program edukacyjny dla uczniów i ich rodziców z zakresu zdrowia jamy ustnej.
Zgłoś kandydata do tytułu „Przyjaciel Sportu A.D. 2018” Zgłoś kandydata do tytułu „Przyjaciel Sportu A.D. 2018”
2019-03-26

Znasz osobę lub firmę, która działa na rzecz rozwijania i wspierania krakowskiego sportu? Zgłoś ją do tytułu honorowego „Przyjaciel Sportu A.D. 2018”. To już 19. edycja konkursu organizowanego przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia