Szpital im. Żeromskiego w pełnej gotowości Szpital im. Żeromskiego w pełnej gotowości
2020-01-29

Choć aktualnie w Polsce nie ma realnego zagrożenia tzw. chińskim koronawirusem, to Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego jest gotowy do przyjęcia pacjentów z chorobami wymagającymi izolacji.
19. Cracovia Maraton: od lutego zmiana opłaty startowej 19. Cracovia Maraton: od lutego zmiana opłaty startowej
2020-01-29

Nie warto zwlekać z decyzją o zapisaniu się do udziału w 19. Cracovia Maraton, który odbędzie się 26 kwietnia! Jeszcze tylko do końca stycznia obowiązuje początkowa opłata startowa. W kolejnych miesiącach będzie ona sukcesywnie rosnąć.
Wspinaj się z fizyką! Wspinaj się z fizyką!
2020-01-29

Jak znaleźć własny środek ciężkości i ustawić go tam, gdzie trzeba? W jaki sposób przemieszczać się w przewieszeniu? Po co nam tarcie, czym jest przeciwwaga i dlaczego warto oprószyć ręce magnezją? Patrycja Pakońska, fizyczka i amatorka wspinaczki z Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon wybrała się na ściankę, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania. Pomaga jej w tym Mateusz Mazur - instruktor wspinaczki.
Kraków nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd” Kraków nominowany w konkursie „Zdrowy Samorząd”
2020-01-29

Kraków otrzymał nominację za program „Zdrowy Kraków – wybrane szczepienia ochronne” oraz za Miejski Program Ochrony Zdrowia Psychicznego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 marca podczas uroczystej gali w Katowicach.
Feryjne szkolenia z profilaktyki uzależnień Feryjne szkolenia z profilaktyki uzależnień
2020-01-28

Jak radzić sobie ze stresem, wyznaczać cele życiowe czy być asertywnym? Między innymi tego dowiedzą się uczestnicy feryjnych szkoleń w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.
Ferie w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami Ferie w mieście dla dzieci z niepełnosprawnościami
2020-01-28

Profesjonalna opieka, a także zajęcia sportowe, plastyczno-ceramiczne, warsztaty kulinarne, dziennikarskie, muzyczne oraz wycieczki i zabawy na świeżym powietrzu – tak dzieci z niepełnosprawnościami spędzają ferie w mieście.
Sprawdź, jakie atrakcje na ferie przygotowało miasto! Sprawdź, jakie atrakcje na ferie przygotowało miasto!
2020-01-27

Rozpoczęły się ferie zimowe w Małopolsce. Dzieci, które spędzają ten czas w Krakowie, nie mogą narzekać na nudę – warsztaty, zajęcia sportowe, plastyczne, wycieczki i aktywne spędzanie czasu na lodowisku i w Parku Wodnym. Z takich atrakcji skorzysta kilkadziesiąt tysięcy uczniów w Krakowie.
Ruszyła 13. edycja konkursu „Kraków bez barier” Ruszyła 13. edycja konkursu „Kraków bez barier”
2020-01-24

Konkurs „Kraków bez barier” promuje najlepsze rozwiązania architektoniczne, innowacyjne technologie i dobre praktyki skoncentrowane na poprawie jakości życia osób z niepełnosprawnościami; wyróżnia osobowości, które pomimo ograniczeń realizują swoje pasje i promują nasze miasto. Inicjatywa pozwala też propagować działania firm i instytucji włączających się w działalność na rzecz rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi.
Skorzystaj z bezpłatnego programu leczenia uzależnień Skorzystaj z bezpłatnego programu leczenia uzależnień
2020-01-22

Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. zaprasza wszystkich zameldowanych na terenie Krakowa do skorzystania z bezpłatnej opieki medycznej w Poradni Uzależnień w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Na wiosnę otwarcie tężni w Nowej Hucie Na wiosnę otwarcie tężni w Nowej Hucie
2020-01-21

Łagodna zima sprzyja postępowi prac nad Zalewem Nowohuckim. Nad wodą mieszkańcy będą mogli relaksować się na specjalnym drewnianym podeście, a w razie upałów - skorzystać z zacieniaczy. Nieopodal znajduje się też nowy plac zabaw - jedyny taki w mieście. Dzieci będą mogły bawić się tam do późnych godzin, dzięki zamontowaniu wokół obiektu oświetleniu. Wyczekiwane otwarcie nowohuckiej tężni już na wiosnę!
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia