Zostań Małym Królem Kurkowym! Zostań Małym Królem Kurkowym!
2019-04-19

Muzeum Krakowa oraz Starszy Bractwa Towarzystwa Strzeleckiego „Bractwo Kurkowe” zapraszają do udziału w 18. edycji konkursu o tytuł Małego Króla Kurkowego. Inicjatywa skierowana jest do uczniów klas V i VI szkoły podstawowej.
Święto Miłosierdzia Bożego - tak pojadą autobusy i tramwaje Święto Miłosierdzia Bożego - tak pojadą autobusy i tramwaje
2019-04-19

W niedzielę, 28 kwietnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędą się uroczystości z okazji święta Bożego Miłosierdzia. W związku ze spodziewanym zwiększonym zainteresowaniem pasażerów transportem zbiorowym oraz w celu ułatwienia dojazdu wiernych do Łagiewnik, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.
Bieg nocny - utrudnienia w komunikacji miejskiej Bieg nocny - utrudnienia w komunikacji miejskiej
2019-04-19

W sobotę, 27 kwietnia, w godz. od 21.30 do 22.45 odbędzie się impreza sportowa pt. „Bieg nocny”. W związku z tym nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej i tramwajowej w centrum miasta oraz na Salwatorze.
18. PZU Cracovia Maraton – zmiany w komunikacji miejskiej 18. PZU Cracovia Maraton – zmiany w komunikacji miejskiej
2019-04-19

W niedzielę, 28 kwietnia w Krakowie odbędzie się kolejna edycja PZU Cracovia Maratonu. W związku z tym w godz. od 7.30 do 16.00 przewidywane są duże utrudnienia w ruchu samochodów i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na trasie biegu. Swoje trasy zmieni wiele linii autobusowych i tramwajowych.
Wielkanocny rozkład jazdy - sprawdź, co dzieje się w Krakowie! Wielkanocny rozkład jazdy - sprawdź, co dzieje się w Krakowie!
2019-04-19

Wielkanoc to nie tylko dobry czas na spędzenie miłych chwil z rodziną przy stole. To również dobry czas, by zabrać rodzinę na jakieś ciekawe kulturalne wydarzenie! Mamy dla Was kilka propozycji na te zbliżające się świąteczne dni - sprawdźcie, co dzieje się w Krakowie w Wielkanoc!
Parking P+R Mały Płaszów już działa! Parking P+R Mały Płaszów już działa!
2019-04-19

Zakończona i odebrana została budowa parkingu P+R Mały Płaszów. 18 kwietnia kolejny w Krakowie parking w systemie „Parkuj i Jedź” został udostępniony użytkownikom. Jest zlokalizowany na wysokości pętli tramwajowo-autobusowej Mały Płaszów.
Budżet obywatelski: przyjdź na spotkanie konsultacyjne Budżet obywatelski: przyjdź na spotkanie konsultacyjne
2019-04-19

Chcesz zgłosić projekt do tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, ale w twojej głowie rodzą się kolejne pytania i wątpliwości? Przyjdź na spotkanie konsultacyjne – we wtorek, 23 kwietnia, o godz. 17.00 do punktu Zgody 7 na os. Zgody 7.
Wielkanoc w komunikacji miejskiej Wielkanoc w komunikacji miejskiej
2019-04-19

Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny warto zapoznać się ze zmianami w organizacji Komunikacji Miejskiej w Krakowie, przygotowanymi przez Zarząd Transportu Publicznego. Będą one obowiązywać od 19 do 23 kwietnia.
Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame
2019-04-18

Prezydent Jacek Majchrowski napisał list do mera Paryża Anne Hidalgo. Kraków oferuje pomoc przy odbudowie katedry Notre Dame. Miasto chce ufundować jeden z witraży.
Dni Ziemi: rozdajemy rośliny za puszki i butelki Dni Ziemi: rozdajemy rośliny za puszki i butelki
2019-04-18

Akcja „sadzonki za surowce wtórne”, wspólne sadzenie lip i warsztaty edukacyjne – to tylko część atrakcji programu tegorocznych Dni Ziemi, które w przyszły weekend (26-27 kwietnia) odbędą się w Nowej Hucie, na alei Róż.
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia