Koncerty Muse i Roda Stewarta w TAURON Arenie Kraków już wkrótce! [KONKURS] Koncerty Muse i Roda Stewarta w TAURON Arenie Kraków już wkrótce! [KONKURS]
2019-06-12

W TAURON Arenie Kraków dzień po dniu wystąpią naprawdę wielkie gwiazdy światowej muzyki! W piątek, 21 czerwca na scenie pojawi się Rod Stewart odbywający właśnie trasę koncertową, która promuje jego 30. studyjny album Artysty pt. „Blood Red Roses”, Z kolei w sobotę, 22 czerwca Muse – multiplatynowy, rockowy zespół, mający na swoim koncie Grammy Awards, zagra u nas w ramach trasy Simulation Theory World Tour. Na obydwa koncerty mamy dla Was zaproszenia w naszym dzisiejszym konkursie!
Kulturalny weekend w Krakowie - sprawdź nasze propozycje! [KONKURS] Kulturalny weekend w Krakowie - sprawdź nasze propozycje! [KONKURS]
2019-06-11

Jak lato, to plener! W tym tygodniu zdecydowanie wyciągamy Was na zewnątrz. Seanse filmowe pod chmurką, widowiska w Noc Teatrów, mapping na Teatrze Słowackiego czy wreszcie Festiwal Zaczarowanej Piosenki - to tylko niektóre z wydarzeń, jakie czekają na Was w ten weekend w Krakowie. Przeczytajcie i zaplanujcie swój kulturalny czas!
Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego! Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
2019-06-11

Są zbrodnie, na które brakuje paragrafu. On wykrył właśnie taką… "Polowanie z sępem" Eugeniusza Korina to nasza propozycja lektury na letnie miesiące!
Kulturalny weekend w Krakowie - sprawdź nasze propozycje! [KONKURS] Kulturalny weekend w Krakowie - sprawdź nasze propozycje! [KONKURS]
2019-06-03

Ten weekend w Krakowie zapowiada się naprawdę ciekawie! Po pierwsze - coraz więcej imprez plenerowych, w końcu już ciepło! Zaprosimy Was na koncerty i seanse filmowe pod chmurką. Poza tym ulica Krupnicza będzie świętować, a muzycznie będziemy wspominać Zbigniewa Wodeckiego. Sprawdźcie, jak możecie kulturalnie spędzić czas w weekend!
Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego! Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
2019-06-03

Jedna z 10 najważniejszych książek 2018 roku według „Time”, „New York Times” i vulture.com. Przyjęty z wielkimi owacjami amerykańskiej krytyki debiut młodej prozaiczki. Książka w stylu Philipa Rotha, jednak „bardziej Rothowska niż sam Roth”. Mowa o "Asymetrii" Lisy Halliday, którą dziś mamy dla Was w newsletterze!
Kulturalny plan na weekend Kulturalny plan na weekend
2019-05-27

To będzie pierwszy czerwcowy weekend! To oczywiście oznacza, że będziemy świętować Dzień Dziecka - mamy dla Was kilka rad, gdzie zabrać najmłodszych w tym czasie. Poza tym końca dobiega Krakowski Festiwal Filmowy, rozkręca się Miesiąc Fotografii, a w ICE przeboje Andrzeja Zauchy zaśpiewa niezastąpiony Kuba Badach. Sprawdźcie, jakich wydarzeń nie powinniście przegapić w najbliższy weekend!
Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego! Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
2019-05-27

Pierwsze szczyty zdobywała w chustce na głowie, w czasach, gdy kobiety w górach były traktowane przez wspinaczy jak dodatkowy plecak. To od niej zaczął się alpinizm kobiecy! Po olbrzymim sukcesie "Simony…" oraz "Wandy…" Anna Kamińska powraca w góry z fascynującą opowieścią o Halinie Krüger-Syrokomskiej — kobiecie, niczym Simona Kossak, nieodkrytej, a zarazem himalaistce, bez której nie byłoby Wandy Rutkiewicz.
Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS] Kulturalne propozycje na weekend! [KONKURS]
2019-05-22

To będzie weekend pełen wydarzeń nie do przegapienia! W końcu raz w roku mamy Juwenalia Krakowskie, gdzie zagrają m.in. Paweł Domagała, Lao Che czy Krzysztof Krawczyk! Rozpoczyna się Miesiąc Fotografii oraz Krakowski festiwal Filmowy, czyli dwie duże i uznane imprezy na kulturalnej mapie Krakowa! Poza tym węgierskie kino zobaczycie pod Baranami, a nocą możecie odwiedzić… synagogi. Nie zabraknie też czegoś dla miłośników teatru. Sprawdźcie nasze kulturalne newsy na weekend!
Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego! Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
2019-05-22

Miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie. Kto w naszym życiu pociąga za sznurki? Poznajcie nową powieść Katarzyny Grocholi pt. "Zranić marionetkę"! Autorka bestsellerów powraca z nową historią.
Kulturalny plan na weekend [KONKURS] Kulturalny plan na weekend [KONKURS]
2019-05-13

Maj to miesiąc, w którym w Krakowie chyba dzieje się najwięcej! Ten weekend jest tego doskonałym przykładem - nie dość, że mamy wyczekiwaną przez wielu Noc Muzeów, osławiony Festiwal Muzyki Filmowej, to jeszcze przyjadą do nas takie gwiazdy jak Cinematic Orchestra czy Lou Doillon. Nie można też przegapić premiery teatralnej w Ludowym! A co jeszcze Wam polecamy? Przeczytacie w poniższym kulturalnym rozkładzie jazdy!
Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia