Nie wypalaj traw! To niszczy środowisko Nie wypalaj traw! To niszczy środowisko
2017-03-14

Apelujemy o niewypalanie traw. Ten proceder jest niebezpieczny dla ludzi, niszczy środowisko, zanieczyszcza powietrze. To nielegalne działanie, za które grozi grzywna nawet do 5 tys. złotych.
Wycinki drzew: przepisy w pigułce Wycinki drzew: przepisy w pigułce
2017-03-10

Kiedy zezwolenie na usuwanie drzew jest wymagane? Jakie przepisy regulują wycinkę w lasach? Jak zachować się, gdy drzewo rośnie na granicy dwóch działek? Jak długo trwa okres lęgowy ptaków i jakie niesie konsekwencje dla karczujących drzewa? Zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z kompendium informacji o przepisach dotyczących wycinek drzew – przypominamy, że w wielu przypadkach regulacje z 1 stycznia tego roku nie umożliwiają prowadzenia wycinek bez zezwolenia.
Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc
2017-02-13

Osoby uzależnione oraz członkowie ich rodzin mogą skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej oraz bezpłatnej opieki medycznej w Poradni Uzależnień działającej przy Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie. Świadczenia finansowane są przez Urząd Miasta Krakowa, z oferty mogą skorzystać osoby zameldowane w Krakowie.
Mobilne aplikacje miejskie Mobilne aplikacje miejskie
2016-02-03

Niszczone jest środowisko? Zgłoś to! Niszczone jest środowisko? Zgłoś to!
2016-01-27

Urząd Miasta Krakowa uruchomił interwencyjną skrzynkę mailową: srodowisko.interwenc@um.krakow.pl , na którą mieszkańcy Krakowa mogą zgłaszać zauważone przez siebie nieprawidłowości i działania mogące mieć negatywny wpływ na przyrodę.  
Zgłoś bazgroły Zgłoś bazgroły
2015-06-23

Kraków stawia na rodzinę Kraków stawia na rodzinę
2011-10-18

Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia