Kampania edukacyjna o udarze mózgu „Pokaż dziadkom” Kampania edukacyjna o udarze mózgu „Pokaż dziadkom”
2017-02-23

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspiera akcję edukacyjną studentów z Białegostoku, która ma na celu budowanie świadomości społecznej o udarze mózgu. Na salach obsługi klienta ZUS w całym kraju wyświetlany będzie amatorski film młodych ludzi z Podlasia propagujący wiedzę o udarze i sposobie walki z jego następstwami.
„Przycisk Sieci Życia” - pomoc dla starszych, chorych i samotnych „Przycisk Sieci Życia” - pomoc dla starszych, chorych i samotnych
2017-02-22

Mieszkający samotnie, chory na serce starszy mężczyzna zaczyna nagle odczuwać silny ból w klatce piersiowej. Chce zadzwonić po pogotowie, ale nie ma siły wybrać numeru i powiedzieć, co się dzieje. Pozostawiony samemu sobie jest w tym momencie bez szans. Tak samo jak każda inna osoba – chora, starsza, niepełnosprawna - w podobnej sytuacji. Ale wcale nie musi tak być. Aby w każdej chwili uzyskać pomoc, wystarczy mieć przy sobie niewielki breloczek alarmowy i w sytuacji zagrożenia wcisnąć przycisk. To wystarczy do uruchomienia prowadzonego przez Społeczną Krajową Sieć Ratunkową całodobowego systemu alarmowego i otrzymania błyskawicznej pomocy ze strony odpowiednich służb, w tym wypadku pogotowia.
Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc Leczenie uzależnień - bezpłatna pomoc
2017-02-13

Osoby uzależnione oraz członkowie ich rodzin mogą skorzystać z pomocy psychoterapeutycznej oraz bezpłatnej opieki medycznej w Poradni Uzależnień działającej przy Centrum Medycyny Profilaktycznej w Krakowie. Świadczenia finansowane są przez Urząd Miasta Krakowa, z oferty mogą skorzystać osoby zameldowane w Krakowie.
Mobilne aplikacje miejskie Mobilne aplikacje miejskie
2016-02-03

Niszczone jest środowisko? Zgłoś to! Niszczone jest środowisko? Zgłoś to!
2016-01-27

Urząd Miasta Krakowa uruchomił interwencyjną skrzynkę mailową: srodowisko.interwenc@um.krakow.pl , na którą mieszkańcy Krakowa mogą zgłaszać zauważone przez siebie nieprawidłowości i działania mogące mieć negatywny wpływ na przyrodę.  
Zgłoś bazgroły Zgłoś bazgroły
2015-06-23

Kraków stawia na rodzinę Kraków stawia na rodzinę
2011-10-18

Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia