Miasto rozda 5 tysięcy masek antysmogowych Miasto rozda 5 tysięcy masek antysmogowych
2017-12-10

W ramach miejskiej kampanii na rzecz poprawy jakości powietrza „Bądźmy razem w walce o czyste powietrze dla Krakowa”, miasto rozda 5 tysięcy masek chroniących przed smogiem. Dodatkowo w ramach projektu w szkołach podstawowych zostaną przeprowadzone testy na stężenie tlenku azotu w wydychanym powietrzu.
Już jest nowa edycja „Informatora krakowskiej rodziny” Już jest nowa edycja „Informatora krakowskiej rodziny”
2017-12-06

Ukazała się nowa edycja „Informatora krakowskiej rodziny”. Podobnie jak w 2016 r. publikacja została przygotowana przez Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.
Im szybciej wymienisz piec, tym lepiej! Im szybciej wymienisz piec, tym lepiej!
2017-12-05

Jeszcze przez niecały miesiąc, składając wniosek o udzielenie dotacji na wymianę pieca węglowego na ogrzewanie proekologiczne, można uzyskać do 80 proc. kosztów kwalifikowanych. Od przyszłego roku dotacja wyniesie maksymalnie 60 proc. Warto więc nie zwlekać i złożyć wniosek w punktach informacyjno-doradczych Urzędu Miasta Krakowa już teraz!
Kraków dla Rodziny „N” Kraków dla Rodziny „N”
2017-11-15

Razem w walce o czyste powietrze Razem w walce o czyste powietrze
2017-11-14

Zadzwoń! Nie bądź obojętny na los bezdomnych Zadzwoń! Nie bądź obojętny na los bezdomnych
2017-11-03

W związku z bardzo trudnym okresem dla osób bezdomnych, jakim są jesienne i zimowe miesiące, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie apeluje, aby nie pozostawać obojętnym na los bezdomnych i o miejscach ich pobytu informować Dział Pomocy Bezdomnym lub straż miejską.
Wypełnij ankietę w sprawie wymiany pieców Wypełnij ankietę w sprawie wymiany pieców
2017-10-23

Posiadasz w domu piec węglowy? Zastanawiasz się nad jego wymianą na system ogrzewania proekologicznego? Wypełnij ankietę na ten temat!  
Dowiedz się, jak walczyć ze smogiem! Dowiedz się, jak walczyć ze smogiem!
2017-04-28

Program Ograniczania Niskiej Emisji w pigułce Program Ograniczania Niskiej Emisji w pigułce
2017-04-04

Jak realizowany jest w Krakowie program wymiany pieców węglowych na ekologiczne ogrzewanie? Co udało się zrobić do tej pory? Jakie są najbliższe plany? Jakie działania podjęto, aby zwiększyć świadomość mieszkańców na temat szkodliwości niskiej emisji i zachęcić ich do wymiany pieca? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) w Krakowie.
Mobilne aplikacje miejskie Mobilne aplikacje miejskie
2016-02-03

Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia