Pierwsza rocznica ŚDM – ruszyła rejestracja na koncert Pierwsza rocznica ŚDM – ruszyła rejestracja na koncert
2017-06-28

Ruszyła rejestracja na koncert „Młodość – projekt życia”, organizowany w Krakowie w ramach obchodów pierwszej rocznicy Światowych Dni Młodzieży. Odbędzie się on w sobotę 29 lipca w TAURON Arenie Kraków. W obchody rocznicy ŚDM w Krakowie zaangażowani są znani artyści z Polski i zagranicy.
Dyżury aptek w czasie wakacji Dyżury aptek w czasie wakacji
2017-06-27

To ważna informacja dla mieszkańców i turystów odwiedzających Kraków w sezonie letnim. Wszystkim życzymy zdrowia i bezpiecznego wypoczynku, ale na wszelki wypadek warto sprawdzić, jakie apteki na terenie Krakowa zapewniają całodobowe dyżury w pełnym zakresie usług farmaceutycznych.
Nowe przepisy dotyczące wycinek weszły w życie Nowe przepisy dotyczące wycinek weszły w życie
2017-06-18

Od 17 czerwca zaczęła obowiązywać ustawa z 11 maja br. o zmianie ustawy o ochronie przyrody. Oznacza to, że każda wycinka drzew i krzewów podlega od tego dnia znowelizowanym przepisom.
Pobijmy rekord Guinnessa w podbijaniu piłki do siatkówki Pobijmy rekord Guinnessa w podbijaniu piłki do siatkówki
2017-06-14

W sierpniu w Polsce odbędzie się wielkie święto siatkówki - Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn. W dniu inauguracji Eurovolley dołącz do drużyny Miasta Kraków i radia RMF FM - pobijmy rekord Guinnessa w jednoczesnym podbijaniu piłki do siatkówki.
Kraków - Miasto Stanisława Wyspiańskiego Kraków - Miasto Stanisława Wyspiańskiego
2017-05-04

Dowiedz się, jak walczyć ze smogiem! Dowiedz się, jak walczyć ze smogiem!
2017-04-28

Krakowski magistrat wspiera akcję Nieskradzione.pl Krakowski magistrat wspiera akcję Nieskradzione.pl
2017-04-18

Co może się stać, gdy nasz dowód osobisty wpadnie w niepowołane ręce? Jak zachować się w sytuacji, gdy zgubimy ten dokument? Krakowianie mogą się tego dowiedzieć dzięki akcji edukacyjnej Nieskradzione.pl , w którą włączył się magistrat. Od 18 kwietnia każda osoba odbierająca dowód osobisty w Wydziale Spraw Administracyjnych UMK otrzyma informację, jak chronić swoje dokumenty i swoją tożsamość.
Program Ograniczania Niskiej Emisji w pigułce Program Ograniczania Niskiej Emisji w pigułce
2017-04-04

Jak realizowany jest w Krakowie program wymiany pieców węglowych na ekologiczne ogrzewanie? Co udało się zrobić do tej pory? Jakie są najbliższe plany? Jakie działania podjęto, aby zwiększyć świadomość mieszkańców na temat szkodliwości niskiej emisji i zachęcić ich do wymiany pieca? Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Programu Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE) w Krakowie.
Mobilne aplikacje miejskie Mobilne aplikacje miejskie
2016-02-03

Zgłoś bazgroły Zgłoś bazgroły
2015-06-23

Znajdź komunikat:
Szukana fraza:
Publikacja od: RRRR-MM-DD *
Publikacja do: RRRR-MM-DD *
cracovia